Fałdomierz MetaCal

Fałdomierz MetaCal

24,99 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Fałdomierz MetaCal - przyrząd do pomiaru tkanki tłuszczowej jest odpowiednio tańszą alternatywą innych produktów dostępnych na rynku. Nie znajdziesz tańszego urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej. MetaCal został zaprojektowany i zatwierdzony 30 lat temu przez American Hospital Supply (korporacja w Stanach Zjednoczonych zajmująca się zaopatrzeniem szpitali). Teraz, gdy czasy się zmieniły Sequoia Fitness pomoże Ci zmienić twoją sylwetkę. MetaCal spełnia wymogi Military Standard for Physical Readiness (Wojskowa Ocena Sprawności Fizycznej - ocena przeprowadza w U.S. NAVY)

 fałdomierzDo każdego przyrządu MetaCal dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim, w tym unikatowe instrukcje z punktami pomiarowymi % poziomu tkanki tłuszczowej, jak również tabele pomiarowe dla mężczyzn oraz tabele pomiarowe dla kobiet w wieku od 18-65 lat. Używamy pomiaru 3-miejsc przeprowadzanych dla aktywnych osób dorosłych za pomoca równania gęstości ciała Jackson-Pollack w celu obliczenia wyników. Interpretacja poziomu % tkanki tłuszczowej tabela jest dostępna on-line, dzięki czemu możesz zobaczyć i porównac swoje wyniki.

 Wybierz najtańszy na rynku Fałdomierz MetaCal — zobacz porównanie z innymi droższymi produktami dostępnymi na rynku.

 Testowane przez trenerów i używane indywidualnie — po prostu złącz kursory na urządzeniu w jednej linii, odczytaj pomiar i spójrz na wyniki w tabeli — To Takie Proste!

Instrukcja obsługi w języku polskim

pomiar tłuczszu

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail sklep@suplementy.pl
Tel. 505 565 464
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
8,99 zł -
Poczta Polska
poczta
7,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 15 zł
Dostawa od 400 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę