BioTech USA

Tri Creatine Malate 300g

Tri Creatine Malate 300g

45,00 zł

Ilość:
Chwilowo niedostępny, proszę pytać o termin dostawy.

Podstawowe informacje

Tri Creatine Malate zwiększa całkowitą masę ciała, beztłuszczową masę ciała, siłę mięśni, układ krążenia i ogólną wydolność fizyczną, która przekłada się na lepsze wyniki sportowe. Tri Creatine Malate szczególnie skutecznie przyspiesza wzrost mięśni i ich siłę, utrzymując stały poziom testosteronu, a także zapobiegając katabolizmowi.

Opakowanie: 300 g

Tri Creatine Malate to związek składający się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jednej cząsteczki kwasu jabłkowego. To połączenie jest rozbijane przez kwas żołądkowy, wskutek czego uwalnia się czysta kreatyna (nie monohydrat kreatyny) i kwas jabłkowy. Oba związki są natychmiast wchłaniane przez jelita. Kwas jabłkowy wspiera produkcję energii, która jest niezbędna do prawidłowego działania mięśni i pozwala organizmowi na bardziej efektywną produkcję ATP.

Lepiej rozpuszcza się w wodzie

Tri Creatine Malate lepiej rozpuszcza się w wodzie niż zwykły monohydrat kreatyny, eliminuje możliwość wystąpienia problemów żołądkowych i bardziej efektywnie wpływa na produkcję ATP. Osoby stosujące Tri Creatine Malate zaobserwowały znaczny wzrost wytrzymałości i regeneracji po intensywnych ćwiczeniach, brak wzdęć i brak retencji wody.

Nie zatrzymuje wody

W przeciwieństwie do monohydratu kreatyny sól kreatyny nie zatrzymuje wody w organizmie, ponieważ jej struktura chemiczna nie zawiera cząsteczki wody. Dlatego całe nawilżanie i wzrost objętości mięśni pojawia się w komórkach mięśniowych, a nie w żołądku, co całkowicie eliminuje wzdęcia.


Dawkowanie

Stosować Tri-Creatine Malate 20 minut przed treningiem. Sposób przygotowania: zmieszaj 5 g Tri-Creatine Malate z 200 ml wody lub soku owocowego.


Składniki

Substancje aktywne1 porcja (5 g)
Tri Creatine Malate TCM (jabłczan kreatyny) 5g
BioTech USA Polska Sp. z o.o. ul. Grota Roweckiego 24 lok nr 14, 95-200 Pabianice Miejsce pochodzenia : UE

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

BCAA Xtra 800g BCAA Xtra 800g
75,00 zł

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
8,99 zł -
Poczta Polska
poczta
7,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 15 zł
Dostawa od 400 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę