Fitness Authority

ZMA 90 kapsułek Fitness Authority

ZMA 90 kapsułek Fitness Authority

39,00 zł

Ilość:
Chwilowo niedostępny, proszę pytać o termin dostawy.

Podstawowe informacje

ZMA® jest zaawansowaną formułą stworzoną dla zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni a także przyspiesza regenerację i naprawę tkanek. Nowe ZMA® FA Nutrition zawiera w składzie opatentowany przez SNAC System siarczan mono-L-metioniny cynku (L-OptiZinc®), L-asparaginian cynku oraz witaminę B6 w idealnych i precyzyjnych proporcjach. Wzbogacony dodatkowo o cytrynian i tlenek magnezu.

Opakowanie: 90 kapsułek - 45 porcji

Taki specyficzny preparat powstał przy użyciu specjalnego procesu, którego celem jest maksymalne zwiększenie wchłaniania i wykorzystania tych minerałów. Opublikowane badania przeprowadzone pod kierunkiem dr Lorrie Brilla na Western Washington University wykazały, że suplementacja ZMA® bezpośrednio przed snem znacznie zwiększa poziom wolnego testosteronu, IGF-1 i siły mięśni u sportowców. Według zespołu badawczego pod kierunkiem Victora Conte, dyrektora BALCO Laboratories w Burlingame, tylko taka forma ZMA® jest jedynym skutecznym oraz całkowicie naturalnym i bezpiecznym suplementem, którego właściwości zostały udowodnione w badaniach klinicznych a którego celem jest zwiększenie poziomu hormonów anabolicznych i siły mięśni u sportowców.

ZMA® to synergistycznie działający kompleks 3 składników czyli cynku, magnezu oraz witaminy B6. To tylko pozornie prosty suplement diety uzupełniający organizm człowieka w magnez i cynk. Jednak dzięki wykorzystaniu opatentowanej formuły stosowanie tego suplementu nabiera zupełnie nowego wymiaru i specjalnego działania. Fenomen opatentowanego ZMA® polega na zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologicznie postaci cynku i magnezu w określonych proporcjach co wpływa na niezwykle wysoką bioprzyswajalność i aktywność biologiczną. Dzięki temu procesowi cynk oraz magnez skutecznie opierają się niekorzystnemu działaniu przewodu pokarmowego człowieka, nie ulegają niekorzystnym interakcjom z innymi związkami i w całości trafiają do krwioobiegu i są rozprowadzone po organizmie w formie niezmienionej wywierając odpowiednią aktywność w komórkach i tkankach docelowych.

- Najwyższa jakość i przyswajalności, tylko opatentowana formuła ZMA®
- Skuteczność i działanie potwierdzone w badaniach klinicznych
- Pomaga wspierać procesy regeneracji powysiłkowej
- Wspiera hamowanie katabolizmu – zabezpiecza mięśnie przed rozpadem
- Działa anabolicznie i pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową
- Przyspiesza rozwój wydolności i wytrzymałości mięśniowej
- Zwiększa naturalny poziom testosteronu, hormonu wzrostu i IGF-1
- Powoduje łatwiejsze zasypianie, głęboki sen i wypoczynek
- Zdecydowanie i efektywnie podnosi odporność organizmu

 

zma fitness authority

ZMA® to całkowicie naturalna, niesterydowo-anaboliczna kompozycja cynku i magnezu z dodatkiem witaminy B6 przeznaczona dla ludzi aktywnych fizycznie a przede wszystkim dla osób pragnących zwiększyć wytrzymałość oraz siłę i masę mięśniową. Wszystkie substancje aktywne wchodzące w skład ZMA® skutecznie ograniczają katabolizm mięśni, wspierają procesy anaboliczne, zapobiegają skurczom mięśni, pomagają w łagodzeniu bólu związanego z przetrenowaniem, zapobiegają wystąpieniu stresu i przemęczenia. Zwiększają koncentrację i przyczyniają się do głębokiego, relaksującego snu. Minerały, w tym przede wszystkim cynk i magnez, to niezwykle ważny element diety każdego człowieka a szczególnie sportowców. Ich odpowiednie stężenie w organizmie warunkuje prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych a szczególnie we wszystkich procesach wzrostu i regeneracji tkanek. Bez odpowiedniej ilości tych minerałów równowaga organizmu ulega zaburzeniu co objawia się przemęczeniem, brakiem odpowiedniej aktywności i wydolności a co za tym idzie – brakiem efektów treningowych. Chociaż powszechnie uważa się, że ZMA® jest suplementem przeznaczonym głównie dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, to w rezultacie może przynieść wiele korzyści dla każdego człowieka.


Sposób użycia

Spożywać 2 kapsułki przed snem. Zaleca się unikanie spożywania ZMA® łącznie z produktami zawierającymi dużą ilość wapnia.


Składniki

Substancje aktywne1 kapsułka (% ZDS)2 kapsułki (% ZDS)3 kapsułki (% ZDS)
Cynk 5 mg (50) 10 mg (100) 15 mg (150)
Magnez 74 mg (20) 150 mg (40) 225 mg (60)
Witamina B6 1,7 mg (121) 3,4 mg (243) 5,1 mg (364)

Składniki: ZMA® [cytrynian magnezu, tlenek magnezu, L-OptiZinc® (siarczan mono-L-metioniny cynku), L-asparaginian cynku, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna (otoczka kapsułki).

ZMA ® is a trademark of SNAC Systems, Inc.

Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Producent: Fitness Authority Sp. z o.o. ul. M. Reja 3, 80-404 Gdańsk, POLAND

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Wyróżnia się a tle innych preparatów. Może to kwestia proporcji albo jakości składników, ale według mnie działa najlepiej, wspomaga zasypianie i regenerację.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
8,99 zł -
Poczta Polska
poczta
7,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 15 zł
Dostawa od 400 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę