Scitec Nutrition

HMB 90 kaps. + 10 próbek # promocja

HMB 90 kaps.  + 10 próbek #

52,00 zł 42,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

HMB od Scitec Nutrition to 45 porcji doskonale przyswajalnego beta-hydroksy-beta-metylomaślanu - substancji, która wspomaga trening ma masę, siłę, redukcję oraz trening wytrzymałościowy. Suplementacja HMB pozwala ograniczyć katabolizm mięśniowy, zintensyfikować procesy anaboliczne i spalanie tłuszczu, wspomaga procesy regeneracji powysiłkowej oraz zwiększa wytrzymałość organizmu.

Opakowanie: 90 kapsułek (45 porcji)

HMB - B-hydroksy-B-metylomaślan - to produkt rozkładu w ludzkim organizmie jednego z aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach - L-leucyny. Dziennie ludzki organizm wytwarza ok. 0,2-0,4 grama HMB, jest to jednak zdecydowanie za mało, aby sportowcy mogli odczuć pełne spektrum działania tej substancji. Okazuje się bowiem, ze najlepsze efekty daje suplementacja HMB w ilości 3 gramów dziennie w podzielonych dawkach. Doskonałą formą suplementacji jest HMB od Scitec Nutrition - każda kapsułka dostarcza Ci aż 500 miligramów czystego HMB, a dziennie dostarczysz organizmowi optymalnej dawki - 3 gramów tej substancji!

Suplementacja HMB jest szczególnie wskazana w przypadku osób, które często odbywają ciężkie, wyczerpujące treningi, a ich mięśnie są w związku z tym narażone na mikrourazy i niszczenie w wyniku działania wolnych rodników. Regularna suplementacja HMB pozwala zmniejszyć proces rozpadu mięśnia aż o 60%! Z całą pewnością stosując HMB Scitec poczujesz wyraźny przyrost masy mięśniowej tym bardziej, że samo HMB wykazuje dodatkowo działanie anaboliczne i sprzyja rozrostowi masy mięśniowej!

HMB przyda się nie tylko sportowcom trenującym sporty siłowe, ale również tym, którzy skupiają się na dyscyplinach wytrzymałościowych. Okazuje się, że suplementacja 3 gramami HMB dziennie pozwala oszczędzić w mięśniach glikogen przez intensyfikowanie spalania tłuszczów i wykorzystanie pozyskanej w taki sposób energii w trakcie wysiłku fizycznego. Oznacza to, że sportowcy mają jeszcze więcej energii, którą mogą spożytkować w trakcie ćwiczeń, dzięki czemu ich trening wydłuża się, a wytrzymałość - rośnie!

Duża zaletą HMB jest fakt, że suplementacja tym środkiem nie pociąga za sobą żadnych skutków ubocznych! HMB nie jest hormonem ani stymulantem, więc nie wpływa na pracę układu hormonalnego ani nerwowego. Dodatkowo, HMB nie powoduje zatrzymania wody w organizmie, dlatego można go stosować również w okresie redukcji i budowy rzeźby.

 
 

Dawkowanie

Stosuj 3 x 2 kapsułki dziennie, razem z posiłkami. Stosuj ten produkt w połączeniu z jedzeniem jako część zdrowej, zbilansowanej diety a nie w jej zastępstwie.


Skład

Wartość odżywcza2 kapsułki (porcja)
HMB (B-Hydroksy B-Metylomaślan) 1000 mg
Składniki: B-Hydroksy B-Metylomaślan Wapnia, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwniki (Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza, indygotyna), substancja glazurująca (Szelak).
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Dystrybutor : Cytogen Sp. z o.o. ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków, POLAND

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
8,99 zł -
Poczta Polska
poczta
7,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 15 zł
Dostawa od 400 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę