Hi Tec

Białko, Aminokwasy, Kreatyna, Tribulus

Białko, Aminokwasy, Kreatyna, Tribulus

300,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Zestaw wspomagający przyrost siły oraz masy mięśniowej , w skład którego wchodzi odżywka wysokobiałkowa Whey C-6, aminokwasy Ultra Amino, kreatyna Beta Bolic, oraz Tribulus Terrestris.

W skład zestawu wchodzi:

  • Odżywka białkowa Whey C6 - 2250g
  • Aminokwasy Ultra Amino 325 kaps
  • Mix kreatyn Beta Bolic 240 kaps
  • Tribulus Terrestris 100 kaps

Zestaw odżywek i suplementów na przyrost oraz masy mięśniowej to klasyczny zestaw, który zawiera odżywkę wysokobiałkową, aminokwasy, mix kreatyn oraz Tribulus.

whey c-6

Whey C6
to mega-anaboliczny, wysoko-białkowy preparat (85% białka w suchej masie, BV 104 – 159) zawierający unikatowy zestaw białek serwatkowych: WPI (izolacja metodami: chromatografii jonowymiennej i filtracji krzyżowej), ultrafiltrowany WPC oraz WPH, który dostarcza organizmowi sportowca najwyższą dawkę niezbędnych aminokwasów (50%) w tym aminokwasów BCAA (25%) a w szczególności leucyny – kluczowy aminokwas w stymulacji syntezy nowych białek mięśniowych.

Whey C6 dodatkowo został wzbogacony w anaboliczne aminokwasy: L-leucynę i L-glutaminę oraz substancje wzmagające trawienie i absorpcje białek (enzymy proteolityczne z ananasa i papai) a także β-ecdysteron, który wielokrotnie nasila wykorzystanie aminokwasów przez mięśnie do produkcji białek.

ultra amino


Ultra Amino 5100
to preparat dostarczający organizmowi sportowca pełen zestaw niezbędnych aminokwasów w postaci krótkołańcuchowych peptydów i wolnych aminokwasów. Ultra Amino 5100 zawiera aż 5100 mg !!! aminokwasów w suchej masie jednej porcji produktu. Ogromną skuteczność preparatu, w utrzymaniu dodatniego bilansu azotowego uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu formuły „timereleased”, charakteryzującej się powolnym uwalnianiem aminokwasów w układzie pokarmowym. Wysoka przyswajalność i biodostępność oraz charakterystyka wchłaniania aminokwasów zapewnia utrzymanie optymalnego stężenia aminokwasów w osoczu krwi nawet do kilku (5-6h) godzin po zastosowaniu preparatu.

beta bolic


Beta Bolic
to optymalna dawka kreatyny, połączona z buzerem karnozyny i tauryną. Suplementacja Beta Bolic pozwala szybko zwiększyć siłę mięśni, poprawić wydolność i wytrzymałość, ochronić mięśnie przed katabolizmem, a także szybciej zregenerować mięśnie nawet po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Wygodna formuła stacku kreatynowego (łatwe do połknięcia kapsułki) sprawia, że Beta Bolic jest absolutnym hitem wśród profesjonalnych kulturystów!

tribulus terrestris


Tribulus Terrestris
to suplement zawierający ekstrakt z buzdyganka ziemnego o dużym stężeniu, zamknięty w formie łatwych do połknięcia kapsułek. Tribulus Terrestris wspomaga naturalną produkcję testosteronu własnego, skutecznie wspomagając przyrosty siły i masy mięśniowej oraz zwiększając libido i witalność.
banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey C6 1 porcja (30 g) rano po przebudzeniu
1 porcja (30 g) bezpośrednio po treningu
1 porcja (30 g) rano po przebudzeniu
1 porcja (30 g) w ciągu dnia pomiędzy przesyłkami
Ultra Amino 3 tabletki w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
3 tabletki w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
3 tabletki w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
3 tabletki w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
Beta Bolic 1 porcja (4,4 g) rano na czczo
1 porcja (4,4 g) po treningu
1 porcja (4,4 g) rano na czczo
Tribulus Terrestris 1 kapsułkę w ciągu dnia między posiłkami
1 kapsułkę przed snem
1 kapsułkę w ciągu dnia między posiłkami
1 kapsułkę przed snem
   
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Producent Hi Tec Nutrition sp. z o.o. ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
8,99 zł -
Poczta Polska
poczta
7,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 15 zł
Dostawa od 400 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę