Najlepsze węglowodany

Najlepsze węglowodany

Węglowodany czyli carbo opinie wśród sportowców ma bardzo dobrą ze względu na wszechstronne działanie. To ważne źródło energii. Carbo pozwala szybko uzupełnić poziom glikogenu mięśniowego, regeneruje i działa poztywnie na budowę masy mięśniowej Węglowodany są odżywkami stworzonymi z myślą o sportowcach obarczonych dużym wysiłkiem fizycznym w szczególności w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkaatletyka, kolarstwo, sporty sztuki walki  itp. dyscypliny wytrzymałościowe, wytrzymałościowo-siłowe oraz siłowe jak kulturystyka, fitness i podnoszenie ciężarów. 
 

Jakie są najlepsze węglowodany  ?

Odżywki węglowodanowe dzielimy na złożone, proste i produkty zawierające mieszankę tych węglowodanów.
 
Węglowodany złożone MaxCarbWęglowodany złożone 
 
 Godne polecenia są  węglowodany MaxCarb Trec Nutrition ze względu na to, że jako jedyna odżywka Carbo zawiera 100% maltodekstryny (maltodextrin) jako źródło węglowodanów. Nie zawiera dodatku taniego cukru ! 
 
 
Przez 24 godziny na dobę w tkance mięśniowej zachodzą różnego rodzaju procesy, które podlegają pewnemu cyklowi. W czasie treningu mięśnie wykonują intensywną pracę, po jego zakończeniu zaś regenerują się. Za źródło paliwa służy mięśniom glikogen. Jeżeli odżywiamy się w sposób właściwy, to gromadzimy go w mięśniach taką ilość, że wzrasta nasza kondycja fizyczna i zapobiegamy uwalnianiu do krwi nadmiernych ilości kortyzolu (hormonu stresu), który wywołuje katabolizm. 
 
MAX CARB to doskonale rozpuszczalny kompleks  węglowodanowy, wzbogacony o niezbędne do zachowania wysokiej wydolności pierwiastki elektrolitowe. Preparat skutecznie uzupełnia traconą podczas ćwiczeń energię, zapobiega odwodnieniu, a po ich zakończeniu przyspiesza regenerację organizmu. 
 
MAX CARB to zaawansowana formuła węglowodanowa polecana szczególnie sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych, która przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości podczas długich i ciężkich treningów.
 
Węglowodanów proste
Węglowodany proste Dextrex Juice
 
Rekomendujemy  preparat Dextro Juice Olimp Labs  to przemyślany kompleks farmaceutycznej dekstrozy, mikronizowanej tauryny wraz ze  sporym   dodatkiem magnezu. Dekstroza przyczynia się do szybkiego uzupełnienia glikogenu mięśniowego, pobudzając jednocześnie wytwarzanie jednego z najbardziej anabolicznych hormonów naszego organizmu – insuliny.
 
"Ponieważ proces syntezy glikogenu przebiega najintensywniej w pierwszych godzinach po zakończeniu wysiłku, należy zadbać aby w posiłkach potrenin­gowych znalazła się wystarczająca ilość odpowiednich jakościowo węglo­wodanów. Skuteczność odbudowy glikogenu mięśniowego po treningu uzależ­niona jest od ilości i jakości spożywanych węglowodanów oraz szybkości ich trawienia i wchłaniania przez organizm. W ciągu godziny po zakończonym wysiłku należy spożyć około 60 - 80g łatwo przyswajalnych węglowodanów w formie płynnej, najlepiej w formie napoju CARBO."