Scitec Nutrition

100% Creatine 500g SCITEC

100% Creatine 500g SCITECbestseller

38,50 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Kreatyna jest jedynym nie zawierającym sterydów, występującym w przyrodzie legalnym preparatem, który pomaga w osiągnięciu szybkich i spektakularnych wyników! Monohydrat kreatyny nie bez przyczyny stał się najpopularniejszą substancją wspomagającą na świecie. Podczas jego stosowania duży przyrost masy ciała spowodowany jest wzrostem objętości komórek (cellvoluminacja). Zażyta kreatyna trafia do obiegu krwionośnego, przedostaje się przez ścianę komórkową i potrafi przenieść ze sobą dużą ilość wody do tkanki mięśniowej (udowodniono, że 1 gram kreatyny jest w stanie połączyć 50 g wody i dostarczyć ją do błony komórkowej, przez co będzie ona większa i bardziej sprężysta).

Opakowanie: 500g

Według badań naukowych, wzrost objętości komórek wywołany przez kreatynę, powoduje nie tylko bardziej zbitą i zwiększoną tkanką mięśniową oraz wzrost masy ciała, ale stwarza bardziej metaboliczne środowisko, które jest bardziej korzystne dla wzrostu mięśni. Dobrze uwodniona komórka znajduje się w bardziej rozwiniętym stanie anabolicznym (zwiększającym mięśnie) i antykatabolicznym (ograniczającym rozkład tkanki mięśniowej). Tkanka mięśniowa jest zdolna utrzymać tylko pewną określoną ilość wody, czego wynikiem jest to, że na początku zażywania monohydratu kreatyny zauważymy wyraźny przyrost mięśni i wagi ciała, następnie przyrost ten maleje. Wyniki pojawiają się bardzo szybko i utrzymują się w dalszym zażywaniu kreatyny. W celu osiągnięcia jak największego przyrostu tkanki mięśniowej, zalecane jest zażywanie cykliczne monohydratu kreatyny. Oznacza to zażywanie przez pewien okres (3-6 miesięcy) następnie 1 - 2 miesięcy przerwy, następnie może nastąpić znowu okres zażywania (z zachowaniem dawek nasycenia i utrzymania).

Skład 100% Creatine

W 5 g proszku znajduje się 5 g 100% monohydratu kreatyny o czystości farmaceutycznej

Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Dystrybutor : Cytogen Sp. z o.o. ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków, POLAND

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Super kreatynka. Duży wzrost siły już po tygodniu suplementacji, brak jakichkolwiek problemów przy spożywaniu, świetna cena ! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !
- Data dodania: Ocena: 5
Zdecydowanie najlepszy monohydrat kreatyny na rynku. Czyste mono bez dodatków, skuteczne działanie, niska cena. Dobre i dla zaczynających przygodę na siłowni, i dla starych wyjadaczy!
- Data dodania: Ocena: 5
git 2 cm w bicu w ciągu tygodnia i siła 20 kg więcej na klate. yeach !!!
- Data dodania: Ocena: 5
Bardzo dobra jakościowo kreatyna i przy tym bardzo tania. Działanie wzorowe, czyli masa i siła w górę. Super sklep i super niskie ceny, polecam bardzo szczerze!

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę