Hi Tec

Gainer 3000g 20% protein + Kreatyna 250g

Gainer 3000g 20% protein + Kreatyna 250g

86,49 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Whey Mass Builder to wysokokaloryczny, węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. Whey Mass Builder to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów, oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśniach.

Opakowanie: Whey Mass Builder 3000g + Creatine Powder 250g 

Whey Mass Builder to odżywka węglowodanowo-białkowa typu gainer. Whey Mass Builder Hi-Tec Nutrition składa się w 70% z węglowodanów i w 20% z białka. Gainer Whey Mass Builder cechuje się niską zawartością tłuszczu (zaledwie 0,9 gramów na porcję 50 gram), stąd też idealnie nadaje do suplementacji w trakcie cyklu budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Szczególnie polecany jest osobom, które mają trudności z przybraniem na wadze oraz dla sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych jako uzupełnienie diety w składniki odżywcze i substancje aktywne.

Whey Mass Builder to produkt, który cechuje się doskonałą przyswajalnością i optymalną zawartością składników odżywczych. 20% białka w Whey Mass Builder stanowią białko serwatkowe typu whey oraz białko pszeniczne - dzięki zróżnicowanemu typowi białka, jest ono jeszcze bardziej wartościowe dla sportowca i pozwala mu na skuteczniejszą suplementację. 70% węglowodanów w Whey Mass Builder stanowią węglowodany o różnej długości łańcucha, które chakarakteryzują się zróżnicowaną wchłanialnością i doskonałym trawieniem. Whey Mass Builder to odżywka kompletna - węglowodany zawarte w gainerze dostarczają energii na długi czas, a białka skutecznie odżywiają i budują mięśnie.

 

CREATINE POWDER to czysty monohydrat kreatyny w formie proszku, wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika energii, zużywanej m.in. do skurczu mięśni, biosyntezy ważnych makrocząsteczek: białek, glikogenu mięśniowego. Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, ułatwia adaptację organizmu do wysiłku fizycznego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. Kreatyna posiada również silne działanie antykataboliczne oraz  neutralizuje  zakwaszenie mięśni.

 

Whey MASS Bulider + Creatine Powder

Klasyczny zestaw wspomagający rozbudowę masy mięśniowej. Kreatyna to jeden z najmocniejszy legalnych i bezpiecznych suplementów wspomagających. Gainer dostarcza energii i białka do budowy masy mięśniowej.

 

 banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey Mass Builder porcja 50g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami 
porcja 50g pół godziny po treningu  
porcja 50g 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami 
Creatine Powder porcja 3g po treningu porcja 3g rano na czczo
   
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Producent Hi Tec Nutrition sp. z o.o. ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Polecam ten zestaw - 1,5 miesiąca suplementacji za taką cenę dobrze tolerowanym i skutecznym gainerem i kreatyną to świetny sposób na masę, zwłaszcza, jak ktoś dopiero zaczyna odżywkowanie i nie ma zbyt dużego funduszu. Ja do dziś stosuje ten zestaw, tylko dodaje jeszcze witaminy i przedtreningówkę i efekty są zadowalające.
- Data dodania: Ocena: 5
Rewelacyjna odżywka widać efekty , profesjonalne doradztwo , wysyłka natychmiastowa , zdecydowanie polecam !

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę