Hi Tec

Odżywka Protein 80 1000g + Kreatyna 300g promocja

Odżywka Protein 80 1000g + Kreatyna 300g

102,00 zł 79,00 zł

Ilość:

Podstawowe Informacje

  Dążysz do zdrowego, wysportowanego i sprawnego ciała, szybkiej poprawy jakości muskulatury ? Pamiętaj, że nie tylko intensywny trening ale również racjonalnie przygotowana dieta jest podstawą sukcesu. Zapotrzebowanie osoby trenującej na poszczególne składniki odżywcze jest znacznie większe w porównaniu do osób nie aktywnych fizycznie.  Zestaw  jest fundamentem budowy mięśni, pozwala zapewnić odpowiedni przebieg procesów regeneracyjnych i przyśpieszyć budowę czystej masy mięśniowej. Odżywka wysokobiałkowa oraz kreatyna to najbardziej uniwersalne i efektywne połączenie. Wiadomo, białko to budulec mięśni, a kreatyna to najmocniejszy legalny suplement o działaniu anabolicznym. Zestaw Protein 80 1000g + Creatine 300g to ekonomiczne rozwiązanie. .Opakowanie: Protein 80 1000 g + Kreatyna 300g 
 
 
Odżywka białkowa Protein 80 występuję w smakach  :
Odżywka białkowa smak truskawkowyOdżywka białkowa smak czekoladowyOdżywka białkowa smak waniliowymOdżywka białkowa smak bananowy 
W związku z tym, iż to promocja ilość odżywek jest ograniczona i nie wszystkie smaki mogą być dostępne na stanie, jeśli zależy Ci na konkretnym skontaktuj się z Nami. Jeśli nie wiesz na jaki smak się odżywki zdecydować to pytaj nas o próbki :-) .  Protein 80 to odżywka dostępna w smakach : truskawkowym, czekoladowym, waniliowym i bananowym.  Ta proteina jest wysokobiałkowa, zawiera 80%  białka. Jest to kompozycja koncentratu białka serwatkowego ( WPC ) z białkiem pszenicznym.    
 
 

Jak wiadomo białko jest niezbędne do budowy masy mięśniowej. 

Jakie jest zapotrzebowanie na białko  ? W porównaniu do osób nieaktywnych fizycznie powinieneś spożywać od 50 do 100% więcej białka ! Najlepszym źródłem białka jest  mięso  szczególnie wołowina i pierś z kurczaka. Inne bardzo dobre źródła białka to : jajka, ryby, twaróg chudy.  Nie każdy ma możliwość ścisłej diety odpowiednio zbilansowanej. Dlatego z pomocą przychodzi odżywka białkowa.
 
Zestaw
 
2 szejki dziennie dostarczają 40g białka. Jeśli odżywkę Protein 80 rozpuścisz w mleku to ilość białka zwiększy się do 55g białka dziennie, tyle białka zawiera np. 18 białek z jajek lub 9 całych jajek !  Opakowanie odżywki Protein 80 to 40 porcji białka
 
Przyjmuje się, że osoba nie aktywna fizycznie powinna dostarczyć 1 g białka na 1 kilogram masy ciała. Czyli osoba o wadze 75 kg powinna spożywać 75g białka dziennie. W przypadku osób aktywnych fizycznie zapotrzebowanie wynosi 1,5 do 2 g białka na kilogram masy ciała, co dla osoby o wadze 75kg wynosi  110-150g białka dziennie. Takie ilości białka ciężko dostarczyć z pożywienia, 150g białka to prawie 1 kilogram mięsa dziennie ! 
 
Osiągnięcie wymarzonego celu jest szybsze i prostsze, przy wspomaganiu odpowiednimi preparatami. 
        
Uwaga. Zestaw nie jest przeznaczony dla osób nie trenujących lub dopiero zamierzających rozpocząć treningi. 
Kreatyna jest jedynym nie zawierającym sterydów, występującym w przyrodzie legalnym preparatem, który pomaga w osiągnięciu szybkich i spektakularnych wyników. Zestaw przeznaczony dla osób średnio zaawansowanych  którzy dążą do zwiększenia możliwości organizmu jeśli chodzi o siłę, masę mięśniową, wytrzymałość i poziom tkanki tłuszczowej. 
 
 
Monohydrat kreatyny nie bez przyczyny stał się najpopularniejszą substancją wspomagającą na świecie. Podczas jego stosowania duży przyrost masy ciała spowodowany jest wzrostem objętości komórek (cellvoluminacja). Zażyta kreatyna trafia do obiegu krwionośnego, przedostaje się przez ścianę komórkową i potrafi przenieść ze sobą dużą ilość wody do tkanki mięśniowej (udowodniono, że 1 gram kreatyny jest w stanie połączyć 50 g wody i dostarczyć ją do błony komórkowej, przez co będzie ona większa i bardziej sprężysta).
 
Masa mięśniowa
Według badań naukowych, wzrost objętości komórek wywołany przez kreatynę, powoduje nie tylko bardziej zbitą i zwiększoną tkanką mięśniową oraz wzrost masy ciała, ale stwarza bardziej metaboliczne środowisko, które jest bardziej korzystne dla wzrostu mięśni. Dobrze uwodniona komórka znajduje się w bardziej rozwiniętym stanie anabolicznym (zwiększającym mięśnie) i antykatabolicznym (ograniczającym rozkład tkanki mięśniowej). Tkanka mięśniowa jest zdolna utrzymać tylko pewną określoną ilość wody, czego wynikiem jest to, że na początku zażywania monohydratu kreatyny zauważymy wyraźny przyrost mięśni i wagi ciała, następnie przyrost ten maleje. Wyniki pojawiają się bardzo szybko i utrzymują się w dalszym zażywaniu kreatyny. W celu osiągnięcia jak największego przyrostu tkanki mięśniowej, zalecane jest zażywanie cykliczne monohydratu kreatyny. 
 
Kreatyna jest suplementem o  wysokim potencjale anabolicznym. Przyczynia się do szybkiego przyrostu masy mięśniowej i wzrostu siły. 

Kreatyna Creatine Scitech Nutrition w 5 g proszku zawiera się 5 g 100% monohydratu kreatyny. 
 
 

Jak dawkować odżywkę Protein 80 i kreatynę

Odżywka białkowa Protein 80 Hi Tec
 
Kreatynę rozpuść w 250ml  wody lub soku bezpośrednio przed spożyciem. 
1 porcja to 5 gram. Jedna łyżeczka do herbaty to 5g kreatyny.
 
Odżywkę białkowa przygotuj w wodzie lub mleku około 250 ml. 
1 porcja to 25g odżywki. (2 łyżki stołowe)
 
W dni treningowe :
Białko : 
  •  Pierwsza porcja  po śniadaniu, 
  • Druga porcja 30 minut po treningu
Kreatyna :
  • Pierwsza porcja 30 minut przed treningiem
  • Druga porcja bezpośrednio po treningu
 
W dni nietreningowe :
Białko :
  •  Pierwsza porcja  po śniadaniu, 
  • Druga porcja 30 minut przed snem 
Kreatyna 
  • 1 porcje w ciągu dnia między posiłkami   
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Producent Hi Tec Nutrition sp. z o.o. ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Jak na pierwszy raz z odżywkami zestaw dobry - sama podstawa, białko i kreatyna,zwłaszcza mono z najwyższej półki, do razu da się poczuć efekty.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę