Hi Tec

Beta Bolic 240 kapsułek

Beta Bolic 240 kapsułek

49,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Beta Bolic to optymalna dawka kreatyny, połączona z buzerem karnozyny i tauryną. Suplementacja Beta Bolic pozwala szybko zwiększyć siłę mięśni, poprawić wydolność i wytrzymałość, ochronić mięśnie przed katabolizmem, a także szybciej zregenerować mięśnie nawet po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Wygodna formuła stacku kreatynowego (łatwe do połknięcia kapsułki) sprawia, że Beta Bolic jest absolutnym hitem wśród profesjonalnych kulturystów!

Opakowanie: 240 kapsułek

Jedna porcja Beta Bolic w kapsułkach dostarcza Ci aż 3800 miligramów miksu 7 kreatyn i beta-alaniny oraz 500 miligramów tauryny. Połączenie tych składników aktywnych nie jest przypadkowe - wszystkie one wspierają organizm w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego oraz pozwalają drastycznie zwiększyć siłę mięśni

 

Jak działa Beta Bolic?

Niesamowita skuteczność Beta Bolic jest związana ze skoncentrowanym składem tego suplementu. W skład Beta Bolic wchodzą:

- Kreatyna w 7 różnych postaciach (alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny HCL, chelat magnezowy kreatyny, monohydrat kreatyny, kreatyna alkaliczna, cytrynian kreatyny i jabłczan kreatyny). Kreatyna to substancja, która odpowiedzialna jest za odnawianie energii komórkowej ATP oraz ochronę glikogenu, zgromadzonego w mięśniach, dzięki czemu wydatnie zwiększa siłę i energię sportowca. Dodatkowo, kreatyna wpływa również na przyrost masy mięśniowej oraz ochronę przed katabolizmem. Miks różnych rodzajów kreatyny sprawia, że suplementacja kreatynowa jest jeszcze skuteczniejsza!

- Beta-alanina - beta-alanina to buzer karnozyny. Karnozyna jest substancją, która ma za zadanie utrzymywać pH w ludzkim organizmie na właściwym poziomie. Duża ilość karnozyny w organizmie chroni mięśnie przed zakwaszeniem i bolesnością, co przekłada się nie tylko na większy komfort sportowca, ale również na lepsze wyniki przez niego osiągane.

- Tauryna - wolny aminokwas tauryna, która wspomaga transport innych aminokwasów do komórek mięśniowych, pozwala lepiej odżywić i ochronić mięśnie. Tauryna intensyfikuje także proces odkładania się glikogenu w mięśniach, co pozwala na zgromadzenie jeszcze większej rezerwy energetycznej w organizmie i drastyczny wzrost siły mięśni.


Dawkowanie

Stosować 5 kapsułek po treningu lub w dni nie treningowe rano na czczo. Popijać wodą.


Składniki

Składniki1 porcja (5 kapsułek)
Matrix kreatynowy (Alfa-ketoglutaran kreatyny, Ester etylowy kreatyny HCL, Chelat magnezowy kreatyny, Monohydrat kreatyny, Kreatyna alkaliczna, Cytrynian kreatyny, Jabłczan kreatyny, Beta-alanina) 3800 mg
Tauryna 500 mg
Składniki: kreatyna alkaliczna, beta-alanina, tauryna, alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny, cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, chelat magnezowy kreatyny, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, żelatyna spożywcza.
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Producent Hi Tec Nutrition sp. z o.o. ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę