Trec Nutrition

Cykl budowania masy

Cykl budowania masy

492,00 zł

Ilość:
Chwilowy brak towaru

Podstawowe Informacje

Okres budowania masy mięśniowej to ogromne wyzwanie dla organizmu, z tego względu odpowiednia suplementacja jest bardzo ważna  Wiadomo, że podstawowym budulcem mięśni jest białko. Niedobory białka najlepiej uzupełnić pełnowartościowymi odżywkami. W okresie budowania masy nie zbędna jest odpowiednia podaż kalorii, dlatego odżywki węglowodanowe i węglowodanowo-białkowe będą bardzo dobrym wyborem. W całym okresie wytężonego wysiłku i ciężkich treningów wskazane jest uzupełnienie diety preparatami witaminowymi i mineralnymi. W akceleracji przyrostów masy mięśniowej sprawdza się kreatyna, która stymuluje syntezę protein w mięśniach, skutkiem czego następuje przyrost suchej masy mięśniowej. Kreatyn zwiększa uwodnienie komórki mięśniowej , co wpływa bezpośrednio na jej anabolizm.  W celu zwiększenia energii i wytrzymałości na treningów warto zastosować suplement przed treningowy, który  nasila produkcję energii, poprawia koncentrację i zwiększa motywację do treningów. 

 

Zestaw przeznaczony na cykl budowania masy  

W skład zestawu wchodzi :

 

  • Gainer MASS XXL 3000g 
  • Odżywka wysokobiałkowa NitroProgen 1500g
  • Odżywka węglowodanowa Max Carb 3000g 
  • Kreatyna Creatine Micronized 400 kapsułek
  • Suplement przed treningowy S.A.W. 120 kapsułek BOX
  • Kompleks witamin i minerałów MultiPack 60 kapsułek
  • Shaker 700 ml 
Cykl budowania masy

 

 

 

Mass XXL to odżywka typu "gainer" zapewniająca szybki przyrost masy mięśniowej. Składa się z zróżnicowanego kompleksu węglowodanów oraz 100% białka serwatkowego + kompleks witamin. MASS XXL zapewnia równomierne dostarczanie energii oraz niezbędnych do regeneracji mięśni węglowodanów i aminokwasów. 

 

Max Carb to paliwo dla Twoich mięśni, stanowi źródło szybko wchłanialnych węglowodanów. Uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu.

 

NitroProGen to najlepszych kompleks protein o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Ta uniwersalna odżywka wysokobiałkowa wzbogacona została o peptyd glutaminy, dzięki czemu efektywnie wpływa na budowę masy mięśniowej. 

 

S.A.W.  to  ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne oraz pomaga uzyskać twarde i napompowane mięśnie w trakcie ćwiczeń.  Potężna moc, wytrzymałość i waskularyzacja. S.A.W. zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu.  Unikalny kompleks beta-alaniny, kofeiny i neurostymulatorów nasila produkcję energii, poprawia koncentrację i zwiększa motywację do treningów, wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych.

 

Multipack to złożony kompleks witamin, minerałów oraz aktywatorów metabolicznych, wzmacniający organizm w stanach przesilenia fizycznego i psychicznego. W skutek stresu, źle zbilansowanych posiłków lub intensywnych treningów zwiększa się zapotrzebowanie na te kluczowe dla zachowania wysokiej formy i witalności substancje.

 

Creatine Micronized 200 mesh to produkt zawierający krystalicznie czysty Monohydrat Kreatyny w praktycznych do stosowania kapsułkach. Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowe

 

Shaker 700 ml zakręcany, z sitkiem przyśpieszającym rozpuszczanie, idealny do przygotowania odżywek. 

 

 banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Mass XXL porcja 50g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
porcja 50g
30 min po treningu
porcja 50g 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami
Max Carb porcja 75g przedtreningiem
porcja 75g w trakcie treningu
porcja 75g raz dziennie pomiędzy posiłkami 
Nitroprogen porcja 40g rano po przebudzeniu porcja 40g rano po przebudzeniu
Creatine Micronized 5 kapsułek rano po przebudzeniu 
5 kapsułek pół godziny po treningu
5 kapsułek rano po przebudzeniu
5 kapsułek w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
S.A.W. 4-8 kapsułek 30 min. przed treningiem -
MultiPack 1 tabletka 2 razy dziennie bezpośrednio po posiłku 1 tabletka 2 razy dziennie bezpośrednio po posiłku
   
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Nie miałem czasu na zabawę w same białko. Przywaliłem z grubej rury 8 tygodni, 1000 zł na dwa zestawy ale warto było, efekty prawie jak po sterydach, masa z 74 kg na 82 kg !!

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę