Trec Nutrition

L-CARNITINE 3000 500ml

L-CARNITINE 3000 500ml

56,05 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

L-CARNITINE 3000 to preparat zawierający płynną formę L-karnityny. Składnik ten jest niezbędnym elementem metabolizmu lipidów, który umożliwia efektywny transport i spalanie kwasów tłuszczowych w komórkowych centrach energetycznych. Wysoki poziom L-karnityny jest szczególnie korzystny u sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała.

Opakowanie: 500 ml - 40 porcji 

L-Carnitine 3000 od Trec Nutrition to produkt, na który warto zwrócić uwagę z wielu względów. Przede wszystkim, L-Carnitine 3000 zawiera mega dawkę najczystszej L-karnityny. Każda porcja suplementu dostarcza twojemu organizmowi aż 3000 miligramów doskonale przyswajalnej L-karnityny. Dodatkowo, L-karnityna od Trec Nutrition zamknięta została w płynnej formule. Jak wszystkie suplementy w płynie, również L-Carnitine 3000 to suplement, który charakteryzuje się dużo szybszym i skteczniejszym działaniem, niż inne suplementy z karnityną w formie tabletek czy proszku.

Jak działa L-Carnitine 3000?
L-Carnitine 3000 Trec Nutrition zawiera jedynie czystą L-karnitynę w płynie. Karnityna jest substancją, która:
- wspomaga transport cząsteczek tłuszczowych z adipocytów do mięśni i stymuluje przemianę tłuszczów w energię;
- dotlenia mięśnie, skutecznie podnosząc ich efektywność;
- skraca czas regeneracji potreningowej.

To działanie karnityny jest chętnie wykorzystywane zarówno przez sportowców, jak również przez osoby odchudzające się. L-Carnitine 3000 jest suplementem skutecznie wspomagającym procesy odchudzania. Dodatkowo dzięki temu, że karnityna jest skutecznym spalaczem tłuszczu, chętnie korzystają z niej również osoby w okresie redukcji tkanki tłuszczowej i budowy rzeźby. Nie bez znaczenia jest również fakt, że przemiana tłuszczów w energię zwiększa rezerwy energetyczne organizmu, dzięki czemu sportowiec ma więcej sił i może trenować jeszcze dłużej i intensywniej, spalając jednocześnie tkankę tłuszczową. Nic więc dziwnego, że suplementy z karnityną często goszczą również w szafkach sportowców trenujących na masę i siłę.
 

 

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu ‒ 12,5 ml stosować 2 razy dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Wstrząsnąć przed użyciem.


Skład L-Carnitine 3000

Substancje aktywne25ml15ml
L-Karnityna 3000mg 1500mg

Pozostałe składniki: woda oczyszczona – nośnik; kwas cytrynowy – regulator kwasowości; cyklaminian sodu, aspartam, acesulfam K, sacharynian sodu – substancje słodzące; aromat morelowy; sorbinian potasu, benzoesan sodu – substancje konserwujące.

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę