Scitec Nutrition

100% Casein Complex 2350g

100% Casein Complex 2350g

209,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

100% Casein Complex to unikalna mieszanka dwóch białek - kazeiny micelarnej i kazeinianu wapnia. Kazeina znana jest ze swojej doskonałej wchłanialności oraz przedłużonego działania. 100% Caseim Complex od Scitec Nutrition chroni organizm przed katabolizmem i wspomaga regenerację mięśnia nawet do 8 godzin po spożyciu, dlatego zaleca się stosowanie 100% Casein Complex na noc, przed snem. Białko idealne dla sportowców uprawiających intensywny, wymagający trening.

Opakowanie: 2350 g - 78 porcji

Kazeina, podobnie jak serwatka, jest jednym ze składników mleka. Szacuje się, że mleko składa się aż w 80% właśnie z kazeiny. W przeciwieństwie do serwatki, kazeina zawiera duże ilości kwasu glutaminowego i tyrozyny. Działanie kazeiny jest znacznie wolniejsze niż białka serwatkowego whey. Wolno asymilowana kazeina słabiej niż serwatka wpływa na procesy anaboliczne - pozwala zwiększyć je o 31%. Prawdziwa wartość kazeiny to jej działanie antykataboliczne - dzięki kazeinie proces rozpadu białek zmniejsza się aż o 34%! Kazeina jest substancją, która wolno się wchłania, dzięki czemu nie ma potrzeby podawania jej w krótkich odstępach czasu. Dobrze jest przyjmować kazeinę np. przed snem w noc poprzedzającą trening lub jako uzupełnienie diety - kazeinę można podawać np. w trakcie dłuższej przerwy między posiłkami.

Kazeina w preparacie 100% Casein Complex odznacza się nie tylko doskonałą przyswajalnością i czystością, ale również bogactwem aminokwasów niezbędnych dla sportowca. Suplementacja 100% Casein Complex dostarcza organizmowi aż 19 aminokwasów egzo- i endogennych, w tym aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach BCAA, L-argininy, tauryny czy L-glutaminy. Obecność tych aminokwasów sprawia, że 100% Casein Complex pozwala nie tylko skutecznie chronić mięśnie przed katabolizmem i wspomóc regenerację, ale utrzymuje również wysoki poziom reakcji anabolicznych w mięśniu, pozwalając mu rosnąć również podczas snu, a także zwiększa siłę, wytrzymałość i wydolność.

100% Casein Complex:
- Wspomaga budowę suchej masy mięśniowej
- Idealne źródło białka na noc
- Przyspiesza regenerację mięśniową
- Hamuje katabolizm
- Blisko 5 g aminokwasów BCAA w porcji
- Zawiera enzymy trawienne (papaina, bromalina)
- Przepyszne smaki


Dawkowanie

Stosować przed pójściem spać oraz gdy posiłki są konsumowane w dużych odstępach czasowych (pomiędzy nimi), 1 porcję (30g) wymieszać w 250-350ml wody lub mleka.


Skład Casein Complex

Substancje aktywneporcja (30 g)
Białko 23 g
Węglowodany 2,5 g
Cukry proste 1 g
Tłuszcz 1,6 g
Cholesterol 24 mg
Sód 19 mg
Potas 60 mg
Mieszanka aminokwasów(L-glutamina, tauryna,dekstroza)) 1350 mg
Enzymy Trawienne(Papaina,Bromelaina) 25 mg
L-Alanine 787 mg
L-Arginine 653 mg
L-Aspartic Acid 1794 mg
L-Cysteina 225 mg
L-Glutamine 5309 mg
Glycine 353 mg
L-Histidine 550 mg
L-Isoleucine * 1241 mg
L-Leucine * 2127 mg
L-Lysine * 1819 mg
L-Methionine * 559 mg
L-Phenylalanine * 939 mg
L-Proline 1797 mg
L-Serine 1177 mg
Taurine 905 mg
L-Threonine * 1119 mg
L-Tryptophan * 295 mg
L-Tyrosine 953 mg
L-Valine * 1421 mg

Kantalupa biała czekolada: Mleczny kompleks białkowy (Koncentrat kazeiny micelarnej i kazeinian wapnia), biała czekolada w proszku [sacharoza, proszek kakao (33,4%), pełne mleko w proszku], dekstroza, aromaty (melon kantalupa, biała czekolada), chlorek sodu, L-glutamina, tauryna, substancje słodzące (Acesulfam K, Suklaroza), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP u/mg), barwnik (Żółcień pomarańczowa FCF**).

Marakuja biała czekolada: Mleczny kompleks białkowy (Koncentrat kazeiny micelarnej i kazeinian wapnia), biała czekolada w proszku [sacharoza, proszek kakao (33,4%), pełne mleko w proszku], dekstroza, aromaty (biała czekolada, marakuja), chlorek sodu, L-glutamina, tauryna, substancje słodzące (Acesulfam K, Suklaroza), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP u/mg).

Belgijska czekolada: Mleczny kompleks białkowy (Koncentrat kazeiny micelarnej oraz kazeinian wapnia), proszek kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (10-12%), dekstroza, aromat (czekoladowy), chlorek sodu, L-glutamina, tauryna, substancje słodzące (Acesulfam K, Suklaroza), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP u/mg).*Aminokwasy niezbędne

Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Dystrybutor : Cytogen Sp. z o.o. ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków, POLAND

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Tez idealny produkt na posiłek przed snem , pomaga bardzo dobrze w odbudowie mikrowłókien , nie odbija się i najlepsza sprawa jest to , że rano chce mi się jeść (nie psuje apetytu) . Polecam.
- Data dodania: Ocena: 5
Stosowałem CASEINĘ innych firm i mogę powiedzieć , że ta własnie jest najlepsza a dlaczego ? Ponieważ posiada lepszy skład , smak ( który chce się wypic a nie na przymus ) no i cena jak dla mnie atrakcyjna ;)

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę