BioTech USA

100% Creatine Monohydrate 300g

100% Creatine Monohydrate 300g

32,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Suplement Diety

100% Creatine Monohydrate od BioTech USA Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go łatwo wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki.

Opakowanie: 300 g - 60 porcji

Monohydrat kreatyny to stosunkowo tania, ale bardzo skuteczna i popularna wśród kulturystów forma suplementacji. 100% Creatine Monohydrate dostarcza Ci najczystszego monohydratu kreatyny, który w szybki sposób przetransportuje kreatynę do twojego organizmu. Jak działa kreatyna zawarta w 100% Creatine Monohydrate?

Kreatyna to substancja, który w ludzkim organizmie odpowiada przede wszystkim za pracę szybkokurczliwych mięśni, odpowiedzialnych za siłę. Kreatyna jest znana również jako buzer ATP w organizmie co oznacza, że kreatyna może pełnić funkcję odnowiciela rezerw energetycznych na poziomie komórkowym. 

 

Dawkowanie

Zaleca się stosować dwa razy dziennie jedną porcję (5 gramów). Aby przygotować jedną porcję należy rozpuścić łyżeczkę (5 g) preparatu w 500 ml dowolnego napoju.


Skład

Substancje aktywneporcja 5g
Monohydrat kreatyny 5 g
BioTech USA Polska Sp. z o.o. ul. Grota Roweckiego 24 lok nr 14, 95-200 Pabianice Miejsce pochodzenia : UE

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Super powiększa mięśnie i powoduje zdecydowany przyrost siły - warto zainwestować w ten supel kilka złotych więcej niż w najtańsze mono i cieszyć się super efektami, bez rewelacji żołądkowych :)
- Data dodania: Ocena: 5
To był mój pierwszy cykl kreatynowy w życiu i ta kreatyna zdecydowanie się spisała. Miesiąc suplementacji a podnoszę więcej o 15 kilo!

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę