Trec Nutrition

Dla ektomorfika: gainer+kreatyna+dekstroza+witaminy

Dla ektomorfika: gainer+kreatyna+dekstroza+witaminy

243,99 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Zbuduj masę!


Chyba każdy, kto keidykolwiek próbował zbudować w krótkim czasie wysokiej jakości masę mięśniową wie, jakie jest to trudne zadanie. Zdawać sobie z tego sprawę muszą przede wszystkim osoby o szybkiej przemianie materii, które z trudem przybierają na wadze i te o małym apetycie, którym trudno dostarczyć wraz z posiłkiem odpowiedniej do budowania masy mięśniowej dawki biała, węglowodanów i kalorii. Właśnie dla takich osób polecane jest stosowanie suplementów, które skutecznie pomogą nam w walce o wymarzoną muskulaturę!

 zestaw na przyrost masy

Jakie odżywki powinni stosować “hardgainerowcy”?


Mianem “hardgainerowców” określa się osoby o ektomorficznym typie metabolicznym, bardzo szczupłe, które mimo pochłaniania dużej ilości kalorii nie są w stanie przybrać na wadze. Niestety - bez zbudowania masy i bez dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości kalorii, białka i węglowodanów, niemożliwa jest budowa mięśni. Absolutnie niezbędny jest w takich przypadkach gainer.

Gainer to odżywka węglowodanowo-białkowa, która z każdą porcją dostarcza organizmowi dużej porcji kalorii, potrzebnego mięśniom białka oraz węglowodanów, które dodają energii na długie, intensywne treningi. W trakcie budowania masy nie uciekniemy od ciężkich treningów. Niejednokrotnie może nam brakować sił i motywacji, dlatego warto zestaw suplementów uzupełnić o kreatynę, która znacząco zwiększa siłę mięśni, oraz o taurynę, która pobudza, motywuje, energetyzuje i ułatwia koncentrację. Z całą pewnością - intensywnie trenując i zmieniając swój sposób żywienia -układ immunologiczny naszego organizmu może być osłabiony oraz możemy cierpieć na niedobór witamin i minerałów. Żeby wzmocnić układ immunologiczny, warto zastosować jako uzupełnienie kompleksowy preparat witaminowy.

Proponowany przez nas zestaw na masę zapewnia kompeksową suplementację, wspomagającą przyrost masy mięśniowej i zwiększenie siły, utrzymującą jednocześnie twój organizm w doskonałej kondycji. Specjalnie dla Ciebie połączyliśmy w zestaw trzy synergistycznie działające ze sobą suplementy na masę: gainer Solid Mass, kreatynę z tauryną Creatine Micronized 200 Mesh +Taurine oraz preparat witaminowo-mineralny Multipack Sport Day/Night Formula.

 

Solid Mass to gainer, który stanowi wartościowe źródło protein i węglowodanów. Solid Mass skutecznie zwiększa przyrost masy mięśniowej. Odżywka węglowodanowo-białkowa Solid Mass to suplement zawierający ponad 80% węglowodanów w suchej masie - dzięki tak dużej ilości węglowodanów o różnej długości łańcucha twój organizm non stop pozyskuje potrzebną mu do funkcjonowania energię. Dzięki węglowodanom zawartym w Solid Mass nie ma możliwości, że twój organizm będzie zmuszony w celach energetycznych zjadać białko, z którego zbudowane są mięśnie - im więcej białka w organizmie, tym większa masa mięśniowa! Solid Mass dostarcza również dużej dawki białka serwatki, najlepszego do budowania masy mięśniowej. Jednorazową porcję preparatu - 100g (3,5 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera.

do odzywek shaker gratis

Creatine Micronized 200 Mesh+Taurine to preparat, w którym znajdziesz mega dawkę monohydratu kreatyny, wzbogaconą o energetyzującą taurynę. Zmikronizowana formuła zapewnia doskonałą rozpuszczalność suplementu oraz szybkie wchłanianie składników aktywnych. Każda porcja Creatine Micronized 200 Mesh+Taurine to aż 5 gramów monohydratu kreatyny, który wspomaga odnowę energii komórkowej, chroni glikogen zgromadzony w mięśniach, intensyfikuje procesy anaboliczne oraz chroni mięśnie przed katabolizmem. Z kolei tauryna energetyzuje organizm oraz przyspiesza transport kreatyny do mięśnia.

Multipack Sport Day/Night Formula to kompleksowa formuła witaminowo-mineralna dla sprotowców. Zawiera ona blistry z tabletkami na dzień i na noc. Formuła na dzień gwarantuje pobudzenie, właściwą produkcję energii, stymuluje układ nerwowy i wspomaga układ odpornościowy. Z kolei tabletki witaminowo-mineralne na noc mają za zadanie odprężyć sportowca, ułatwić mu zasypianie oraz intensyfikować zachodzące podczas nocnego wypoczynku procesy anaboliczne, wspomagające rozrost masy mięśniowej.

 

 banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Solid Mass porcja 100g rano po przebudzeniu
porcja 100g do 1,5 godziny po treningu
porcja 100g rano po przebudzeniu
porcja 100g pomiędzy posiłkami
Creatine Micronized porcja 6,5g+25g Dextrose 30 min. przed treningiem 
porcja 6,5g+25g Dextrose bezpośrednio po treningu
porcja 6,5g+25g Dextrose 15 min przed śniadaniem
MultiPack 1 kapsułka (biała) po głównym posiłku
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
1 kapsułka (biała) po głównym posiłku
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
   
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Świetne combo dla ekto! Leci nie tylko masa, ale też dużo siły!

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę