Ostrovit

WaxyMaize 1000g Ostrovit

WaxyMaize 1000g Ostrovit

19,90 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

WaxyMaize to szybkowchłanialne węglowodany po treningu od firmy OstroVit. Łączą w sobie działanie skrobi kukurydzy woskowej (waxy maize), maltodekstryny i glukozy. Suplement pozwala przywrócić wykorzystany podczas treningu glikogen. WaxyMaize to suplement okołotreningowy, zalecany przy zwiększonym wysiłku fizycznym, w szczególności dla sportowców.

Opakowanie: 1000g

To, co podamy naszemu organizmowi zaraz po treningu, ma kolosalne znaczenie dla szybkości i efektywności regeneracji potreningowej. Warto pamiętać, że najważniejszym i jednocześnie pierwszym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę zaraz po treningu, jest odbudowanie rezerw energetycznych organizmu. Najlepiej jest to zrobić podając po treningu mieszankę szybko wchłanialnych węglowodanów o wysokim IG. Warto zastosować w takim momencie mieszankę WaxyMaize - suplement OstroVit zawierający jedynie szybko wchłanialne węglowodany, przeznaczone do spożycia właśnie po treningu!

Pierwsze trzy godziny po treningu są kluczowe w przypadku odnawiania glikogenu w mięśniach, bowiem właśnie wtedy mięśnie są najbardziej wrażliwe na węglowodany. W mieszance WaxyMaize OstroVit znajdziesz trzy rodzaje szybko wchłanialnych węglowodanów:
- skrobię z kukurydzy woskowej (waxy maize) - wazy maize to rodzaj węglowodanów, które szybko się wchłaniają, nie obciążając niepotrzebnie żołądka. Waxy maize - w przeciwieństwie do innych węglowodanów - nie powodują wahań stężenia glukozy i przez długi czas uwalniają insulinę, utrzymując odpowiednią prędkość procesów anabolicznych również po treningu. Suplementacja waxy maize zaraz po treningu to najskuteczniejszy sposób na rozpoczęcie odbudowy rezerw glikogenu mięśniowego;
- maltodekstryny - to bardzo szybko wchłanialne węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, które są dobrym źródłem łatwo pozyskiwanej przez organizm energii;
- glukoza - jest szybko przyswajalnym cukrem prostym, który odgrywa najważniejszą rolę w ludzkim organizmie jako źródło energii dla wszystkich komórek ludzkiego ciała. Warto pamiętać, że zbyt niski poziom glukozy we krwi może powodować nieprawidłowe spalanie tłuszczów, rozpad białek i odwodnienie, dlatego tak ważne dla utrzymania na prawidłowym poziomie procesów życiowych i efektywnej regeneracji potreningowej jest podanie sportowcowi glukozy.

WaxyMaize to matriks najpotrzebniejszych, szybko wchłanialnych węglowodanów dla sportowców. Warto pamiętać, żeby zaraz po treningu unikać podawania sportowcowi większych dawek tłuszczów i białka, bowiem pogarszają one wchłanialność glukozy. WaxyMaize nie zawiera tłuszczów ani białek, tylko czyste węglowodany, dlatego najszybciej i najlepiej uzupełni rezerwy energetyczne organizmu zaraz po treningu, znacznie skracając i optymalizując proces regeneracji potreningowej.

 

Dawkowanie

Porcję 50 g produktu (2 miarki) rozpuścić w shakerze lub blenderze. Stosować bezpośrednio po treningu.

Składniki

Wartość odżywcza50 g (porcja)100 g
wartość energetyczna 170 kcal/711 kJ 339 kcal/1422 kJ
węglowodany 42,42 g 84,83 g
w tym cukry 0 g 0 g
białko w suchej masie 0 g 0 g
tłuszcz całkowity 0 g 0 g
nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
błonnik pokarmowy 0 g 0 g
sód 0,005 g 0,01 g
Składniki: Skrobia kukurydzy woskowej, aromat czekoladowy (mieszanina substancji aromatycznych, maltodekstryna, glukoza, E414 guma arabska, E 440 pektyna, E 150d karmel płynny) - dla smaku czekoladowego, aromat waniliowy (mieszanina substancji aromatycznych, maltodekstryna, glukoza, E414 guma arabska) - dla smaku waniliowego, aromat truskawkowy (mieszanina substancji aromatycznych, maltodekstryna, glukoza, E414 guma arabska, E 440 pektyna) - dla smaku truskawkowego, sukraloza E 954 - substancja słodząca - dla smaków: czekoladowy, waniliowy.
Wyprodukowano w UE dla Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę