Trec Nutrition

Tribulon 120 kaps

 Tribulon 120 kaps

50,49 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Tribulon 120 kapsułek

Tribulus Terrestris 60% saponin

W sposób naturalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia stymuluje produkcję - testosteronu.

 

TRIBULON to skoncentrowany 60% ekstrakt zioła Tribulus Terrestris, który w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia stymuluje produkcję - testosteronu. Aktualnie jest to najsilniejszy i najbardziej ekonomiczny tribulus na naszym rynku.Jednorazowa porcja (2 kapsułki) dostarcza 1560 mg 60% ekstraktu zioła TRIBULUS TERRESTRIS . Testosteron wpływa na rozwój siły, masy mięśniowej, szybszą regenerację potreningową, a także efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Systematyczne stosowanie ekstraktu z Tribulus Terrestris może powodować u mężczyzn podniesienie libido i wzrost wydolności w aspekcie funkcji seksualnych, co związane jest z afrodyzjakalnymi właściwościami tego zioła. Preparat polecany jest wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym zawodowo w celu osiągnięcia szczytowej formy fizycznej. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów rekomenduje się stosowanie preparatu TriBulon w połączeniu z preparatem ZMA Original

 

Zmęczenie, stres, źle zbilansowana dieta, wiek oraz nadużywanie leków sterydowych to często przyczyny osłabienia Twojej aktywności seksualnej. Powód - obniżenie produkcji własnego testosteronu. Pamiętasz jak miałeś 18 lat, a Twoje libido nie było niczym zaburzone. Co było w wtedy dla Ciebie najważniejsze?:) Chciałbyś przywrócić wigor seksualny z tamtych lat i jednocześnie rozbudować niesamowitą muskulaturę. Mamy na to sposób - TriBulon.

 

Główny składnik preparatu to legendarny chiński afrodyzjak znany od ponad 5000 lat Tribulus Terrestris. Badania naukowe wykazały, iż zawarte w nim saponiny sterydowe wpływają na wzmożoną produkcję hormonów stymulujących zachowania seksualne. Wyciąg z tego zioła pobudza m.in. wydzielanie testosteronu o ponad 41% co korzystnie wpływa na popęd i łagodzi zaburzenia funkcji seksualnych spowodowanych jego spadkiem, Tribulus Terrestris bez wywoływania żadnych działań ubocznych reguluje również pracą hormonów odpowiedzialnych za poprawę wydolności fizycznej, wzmocnienie organizmu. Można śmiało powiedzieć, że jest uznaną alternatywą dla zakazanego i zgubnego dopingu sterydowego.

 

Pamiętaj! Nie pozwól, aby zbyt mała ilość produkowanego przez Twój organizm testosteronu ograniczała rozwój muskulatury i osłabiała libido. TriBulon to preparat, który pomoże zapewnić ponadprzeciętny poziom testosteronu oraz pokrewnych inicjatorów anaboliczno-androgennych potrzebnych między innymi do: podniesienia libido i sprawności seksualnej; zwiększania rozmiaru, twardości i definicji mięśni; zwiększania siły i woli walki podczas treningów i zawodów sportowych; przyspieszania regeneracji i zwiększania wytrzymałości na zmęczenie.

 

TriBulon dostarcza najsilniejszą i najskuteczniejszą dawkę zioła Tribulus Terrestris -1560 mg w jednej porcji (2 kapsułki), jaka kiedykolwiek była dostępna w Polsce. Produkt o takiej sile działanie nie ma sobie równych na rynku.

Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki.

W dni treningowe:
2 kapsułki 30 min. przed treningiem

W dni nie treningowe:
2 kapsułki 30 minut przed snem

Osoby z większą masą ciała powinny stosować 2 x dziennie po 2 kapsułki.

Skład Tribulon 120 kaps
Skład: Tribulon 120 kapsułek

 Dodatkowe składniki: Stearynian magnezu - substancje przeciwzbrylające, żelatyna lub celuloza - otoczka kapsułki.

UWAGA! TriBulon jest produktem niesterydowym i nie zawiera żadnych niedozwolonych hormonów, jednak przeznaczony jest wyłącznie dla zdrowych dorosłych osób. Osoby poniżej 18 roku życia nie powinny stosować tego produktu. Po 8 tygodniach stosowania należy zrobić, co najmniej 4 tygodniową przerwę.

 

Opakowanie wystarczy na 60 dni lub 30 dni suplementacji - w zależności od dawkowania  

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Ja biorę go cały czas i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem to najlepszy tribulus jakiego kiedykolwiek brałem:)
- Data dodania: Ocena: 5
bardzo dobry supl
- Data dodania: Ocena: 5
Najlepszy Tribulus jaki brałem ! Ważne by stosować przynajmniej dwa miesiące. To ziółko potrzebuje trochę czasu by się rozkręcić. Ja biorę 2 x dziennie po 2 kaps przy wadze 105 kg

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę