Olimp Labs

Kreatyna, Białko Witaminy i Minerały promocja

Kreatyna, Białko Witaminy i Minerały

276,00 zł 239,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Zestaw odżywek zawiera: Whey Protein Complex 100% - specjalnie opracowany matrix białkowy ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowanego technologicznie izolatu białek serwatkowych WPI-CFM w formie instant. CREATINE MEGA CAPS - wysokomikronizowana postać kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Vita-Min Multiple Sport - kompleksowa kompozycja witamin oraz najwyższej jakości minerały w formie chelatów aminokwasowych firmy ALBION. Witaminy ułatwiają pokrycie podstawowego zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe organizmu, obarczonego ciężkimi wysiłkami fizycznymi.

Opakowanie: 2270g + 400 kapsułek + 60 kapsułek


wpcIzolat CFM i koncentraty białek serwatkowych
takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100% charakteryzują się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną spośród wszystkich białek pokarmowych. Pozyskiwane w zaawansowanych procesach technologicznych zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych i czynników wzrostowych – beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy, immunoglobuliny, albuminy osocza, laktoferyny, laktotransferyny, ceruloplazminy, fosfoglikoprotein, proteaz i peptonów. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają znakomitej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), siarkowych i glutaminy. Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą barierę antyoksydacyjną, przeciwdziałającą degradacji białek mięśniowych przez wolne rodniki tlenowe. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych.


shaker gratis banner

creatine mega capsOlimp CREATINE MEGA CAPS jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.Suplementacja diety olimp CREATINE MEGA CAPS powoduje:
- szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii)
- znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
- działanie antykataboliczne
- zwiększone uenergetycznienie organizmu. 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.

multiple
Vita-Min Multiple Sport
to kompleksowa kompozycja witamin (Vita-Plex) zawierająca m.in. innowacyjną witaminę C nowej generacji PureWay-C wraz z kompleksem specjalnych ekstraktów (HEPA-PROST DETOX) wpływających na prawidłową czynność wątroby i prostaty. W skład zestawu wchodzi druga kapsułka (Chela-Min), z wysoko przyswajalnymi , najwyższej jakości składnikami mineralnymi w formie chelatów aminokwasowych firmy ALBION. Oba kompleksy Vita-Plex oraz Chela-min ułatwiają pokrycie podstawowego zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe organizmu, obarczonego ciężkimi wysiłkami fizycznymi.


banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey Protein Complex porcja 35g rano po przebudzeniu
porcja 35g pół godziny po treningu
porcja 35g rano po przebudzeniu
porcja 35g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami (opcjonalnie)
Creatine Mega Caps 4 kapsułki po treningu 4 kapsułki raz dziennie w ciągu dnia
Vita-Min Multiple Sport 1 kapsułka (witamin) - raz dziennie po posiłku głównym
1 kapsułka (minerałów)
- raz dziennie po posiłku głównym
1 kapsułka (witamin) - raz dziennie po posiłku głównym
1 kapsułka (minerałów)
- raz dziennie po posiłku głównym
   

Whey Protein Complex 2270 g występuje w smakach:
smaki wpc

Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Olimp Laboratories Sp. z o.o. Nagawczyna 109 c 39-200 Dębica, Polska

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Potwierdzam, wysokojakościowy zestaw pozwalający budowac masę bez zalania na prawdzonych i wydajnych odżywkach. Według mnie najlepszy wybór :) Polecam!
- Data dodania: Ocena: 5
To mój pierwszy zestaw odzywek, wybrany z pomocą czatowego konsultanta. Jestem bardzo zadowolony z efektów - jak przez kilka długich tygodni masa i siła stały w miejscu, tak po miesiącu na tych odżywkach Olimpu 1,5 kg mięśni i pobity rekord w wyciskaniu. Same białko (wanilia) bardzo smaczne, szybko sie rozpuszcza. Polecam i kupuję następny zestaw :)

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę