Trec Nutrition

Tribulon 60 kaps.

 Tribulon 60 kaps.

29,49 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Podstawowe informacje

Tribulon od Trec Nutrition to silny booster testosteronu w formie łatwych do połknięcia kapsułek. Każda porcja Tribulonu zawiera mega dawkę ekstraktu z tribulus terrestris, dostarczającego saponin niezbędnych do produkcji testosteronu - najsilniejszego hormonu anabolicznego w organizmie. Regularna suplementacja Tribulonem pozwala usprawnić funkcję seksuwalne u meżczyzn, wspomaga wydolnośc i zwiększa siłę mięśni.

Opakowanie: 60 kapsułek

Testosteron jest jednym z hormonów, naturalnie występujących w ludzkim organizmie. To właśnie testosteron pozwala zachować zdrowie oraz wysoką formę fizyczną i sprawność seksualną. Coraz częściej jednak - w wyniku stresów, szybkiego tempa życia, nieodpowiedniej diety - coraz więcej ludzi (w tym również młodych mężczyzn) ma problem ze zbyt niskim poziomem testosteronu w organizmie. Niedobór testosteronu może prowadzić do pojawienia się takich symptomów, jak zmęczenie, senność, brak motywacji do treningu, zmniejszone libido czy utrudnienia w regeneracji potreningowej. Bez testosteronu niemożliwe jest osiąganie zadowalających wyników zarówno na siłowni, jak i w sypialni. Jak skutecznie i bezpiecznie podnieść poziom testosteronu w organizmie? Doskonałym pomysłem jest suplementacja TriBulonem - buzerem testosteronu w kapsułkach od Trec Nutrition!
 

Jak działa TriBulon?
Najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem, aby podnieść w organizmie poziom testosteronu, jest dostarczenie wraz z pożywieniem substancji, które w naturalny sposób zwiększą poziom i zintensyfikują produkcję testosteronu. W wyniku licznych badań naukowych wykazano, że bardzo skuteczne działanie wykazują saponiny - substancje produkowane przez niektóre rośliny. Cenne związki saponinowe odnaleziono m. in. w buzdyganku ziemnym (tribulus terrestris).

Saponiny pozyskane z tribulus terrestris:
- wspomagają produkcję hormonów, w tym testosteronu,
- stymulują przysadkę mózgową, pobudzając wydzielanie hormonu lutenizującego (LH) - poprzez pobudzanie komórek Lydiga, znajdujących się w jądrach, LH zwiększa poziom wytwarzanego tam testosteronu.

Kluczową substancją dla poziomu testosteronu w organizmie są więc saponiny. TriBulon to suplement, który powstał na bazie buzdyganka ziemnego (tribulus terrestrios). Każda porcja dostarcza mega dawki ekstraktu z buzdyganka ziemnego - jest to aż 1560 miligramów! W każdej porcji znajduje się również mega dawka saponin - aż 940 miligramów! Dzięki temu unikalnemu składowi i koncentracji saponin na poziomie 60%, TriBulon jest stosunkowo niedrogim, ale bezpiecznym, szybkim i skutecznym preparatem, pobudzającym wytwarzanie testosteronu i zwiększającym jego ilość w organizmie.

Regularna suplementacja TriBulonem pozwala zwiększyć wydolność organizmu, przyspieszyć procesy regeneracji potreningowej, zwiększyć siłę oraz masę mięśni. Dodatkowo, testosteron wzmaga witalność - suplementacja TriBulon wspomaga koncentrację, likwiduje zmęczenie, podnosi libido i likwiduje problemy z potencją.
 

Sposób użycia
Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki.

W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem
W dni nie treningowe: 2 kapsułki 30 minut przed snem

Osoby z większą masą ciała powinny stosować 2 x dziennie po 2 kapsułki.


Skład Tribulon
Skład: Tribulon 120 kapsułek
Dodatkowe składniki: Stearynian magnezu - substancje przeciwzbrylające, żelatyna lub celuloza - otoczka kapsułki.
UWAGA! TriBulon jest produktem niesterydowym i nie zawiera żadnych niedozwolonych hormonów, jednak przeznaczony jest wyłącznie dla zdrowych dorosłych osób. Osoby poniżej 18 roku życia nie powinny stosować tego produktu. Po 8 tygodniach stosowania należy zrobić, co najmniej 4 tygodniową przerwę.
Opakowanie wystarczy na 30 dni suplementacji (w zależności od dawkowania).
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę