Ostrovit

L-Arginine OstroVit 210g

L-Arginine OstroVit 210g

35,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

L-Arginine OstroVit to suplement dostarczający do organizmu l-argininę, której działanie zostało wzmocnione tauryną i witaminą B6. Ze względu na swoje działanie stymulujące produkcję tlenku azotu, suplement L-Arginine OstroVit świetnie sprawdzi się zwłaszcza przed treningiem jako skuteczny suplement “pompujący”.

Opakowanie: 210 g (70 porcji)

Arginina to aminokwas zaliczany do grupy warunkowo niezbędnych. Osoby fizyczne narażone są na niedobory tego ważnego dla funkcjonowania organizmu aminokwasu, dlatego powinny one uzupełniać argininę na drodze odpowiedniej diety i suplementacji. Dobrym sposobem na suplementację czystą l-argininą jest suplement L-Arginine OstroVit, bazujący niemal w całości na l-argininie, której działanie zostało wzmocnione tauryna i witaminą B6.

Arginina dostarczana wraz z suplementem L-Arginine OstroVit pozwala na:
- stymulowanie produkcji hormonu wzrostu (GH), który wykazuje silne działanie wspomagające przyrosty masy mięśniowej,
- wzmaga produkcję własną kreatyny - substancji o działaniu antyoksydacyjnym, anabolicznym i zwiększającym ilość energii na poziomie komórkowym,
- jest prekursorem tlenku azotu.

Z punktu widzenia sportowca, funkcje argininy są nie do przecenienie. L-Arginine OstroVit jest suplementem, który wspomaga trening na wiele sposobów, m. in. dostarczając do mięśni dodatkową ilość energii, dzięki której trening może być dłuższy i bardziej intensywny, a także przyspieszającym przyrosty masy mięśniowej.

Stosowanie L-Arginine OstroVit ma również wpływ na poprawę wydolności treningowej. Wszystko za sprawą zwiększonej produkcji tlenku azotu (NO) w organizmie. Tlenek azotu jest substancją, która rozszerza naczynia krwionośne i ułatwia przepływ krwi. Wraz z krwią do wszystkich komórek ludzkiego ciała transportowany jest tlen i substancje odżywcze - lepsze natlenienie i odżywienie mięśni przekłada się na ich efektywniejszą pracę i powoduje wzrost wydolności i jakości treningu. Zwiększony przepływ krwi powoduje również efekt “pompy mięśniowej”.
 

Dawkowanie

Jedną porcję (3 gramy=1/2 miarki) wymieszać z 50-100 ml wody lub ulubionego soku. Pić jedną porcję przed treningiem.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

 

Skład

Składniki aktywne3 g (porcja)
l-arginina 2967 mg*/2754 mg
tauryna 30 mg
witamina B6 3 mg
*wersja bezsmakowa

Składniki: L-Arginina, kwasek cytrynowy (dla wersji smakowych), aromat smakowy (dla wersji smakowych), tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), sukraloza - substancja słodząca (dla wersji smakowych).
Wyprodukowano w UE dla Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę