Scitec Nutrition

Mega BCAA 1400 120 kaps. # promocja

Mega BCAA 1400 120 kaps. #

59,00 zł 49,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Mega BCAA 1400 od Scitec Nutrition gwarantuje wysoką dawkę aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA). Suplementacja aminokwasami BCAA jest niezbędna w przypadku wyczynowego uprawiania sportu, bowiem BCAA to aminokwasy egzogenne, tracone w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego. Niedobór BCAA jest najczęstszą przyczyną zahamowania postępów treningowych, dlatego uprawiając trening na siłę czy masę należy dostarczać organizmowi BCAA na drodze odpowiedniej suplementacji.

Opakowanie: 120 kapsułek
Data ważności 08.2017 

Suplementacja aminokwasami jest zwykle traktowana marginalnie szczególnie przez osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalnym sportem. Nie można jednak zaniedbywać suplementacji aminokwasami, ponieważ niedobór aminokwasów (zwłaszcza aminokwasów niezbędnych) może być szkodliwy dla zdrowia i odbija się negatywnie na wynikach osiąganych przez sportowca. Najskuteczniejsza jest suplementacja pojedynczymi aminokwasami. Mega BCAA 1400 Scitec Nutrition dostarczy Ci dużą dawkę aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach, które doskonale wspomagają trening na masę i siłę!
 
Czym są BCAA?
BCAA to tzw. aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach. Zaliczane są one do aminokwasów niezbędnych oraz egzogennych tj. takich, których organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć. Człowiek o przeciętnej aktywności fizycznej jest w stanie uzupełnić niedobory BCAA dzięki odpowiedniej diecie, tymczasem sportowcy narażeni są na tracenie dużej ilości BCAA z potem i moczem - w ich przypadku niezbędna staje się suplementacja preparatami zawierającymi BCAA.

Do rodziny BCAA zalicza się trzy aminokwasy: L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę. Suplementacja Mega BCAA 1400 pozwala blisko czterokrotnie zwiększyć intensywność procesów anabolicznych, zachodzących w organizmie, co powoduje maksymalizację szybkości przyrostu masy mięśniowej! BCAA to również aminokwasy wykazujące działanie silnie antykataboliczne oraz wspomagające regenerację powysiłkową. BCAA chronią również glikogen zgromadzony w mięśniach i pozwalają na jego szybsze odtworzenie, co znacząco zwiększa rezerwy energetyczne organizmu i pozwala na napompowanie mięśni mocą!
 
mega bcaa 1400

Mega BCAA 1400 w postaci wygodnych kapusłek dostarczy Ci nie tylko aminokwasów rozgałęzionych BCAA, ale również witaminy B5, B6 i B12. Wszystkie one kompleksowo wspomogą pracę twojego organizmu, pozwolą na opóźnienie pojawienia się objawów zmęczenia treningowego, pobudza organizm i zmuszą Cię do maksymalnego wysiłku na treningu. Mega BCAA 1400 to kompleksowy suplement, który powinien mieć w swojej szafce każdy sportowiec trenujący na masę i siłę.
 
Mega BCAA 1400:
- Zmniejsza katabolizm mięśniowy
- Nasila syntezę białek mięśniowych
- Przyspiesza regenerację powysiłkową
- Zmniejsza uczucie zmęczenia

Sposób użycia

Stosować 1-3 porcje dziennie: przed i po treningu oraz bezpośrednio przed położeniem się do łóżka.

Skład Mega BCAA

Substancje aktywne2 kapsułki%ZDS
Vitamin B5 5,3 mg 88 %
Vitamin B6 1,3 mg 93 %
Vitamin B12 0,8 mcg 27 %
L-Leucine 1250 mg  
L-Isoleucin 625 mg  
L-Valine 625 mg  

Skład: l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, żelatyna wołowa, barwnik (dwutlenek tytanu, czarny tlenek żelaza, czerń brylantowa BN), d-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), cyjanokobalamina.

Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Dystrybutor : Cytogen Sp. z o.o. ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków, POLAND

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę