Fitness Authority

Mass Core 3000g

Mass Core 3000g

99,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Podstawowe informacje

MassCore to wysokiej jakości klasyczna, skuteczna i sprawdzona w działaniu odżywka do budowy masy mięśniowej dla sportowców dyscyplin siłowych i siłowo wytrzymałościowych.

Opakowanie: 3000g

logo mass coreMassCore to najnowszej generacji produkt do przygotowania odżywczego napoju białkowo-węglowodanowego do zaspokojenia zapotrzebowanie organizmu człowieka przy intensywnym wysiłku fizycznym zwłaszcza u sportowców.

MassCore to wieloskładnikowa i kompletna odżywka dostarczająca wszystko co zapewni Ci odpowiednio szybki przyrost masy mięśniowej  w połączeniu z odpowiednim treningiem siłowym.

Każda porcja MassCore dostarcza 40 g pełnowartościowego białka wspierającego wzrost i utrzymania masy mięśniowej, oraz di-, tripeptydy i wolne aminokwasy pochodzące ze zhydrolizowanych białek serwatkowych (Optipep)  oraz zhydrolizowanej kazeiny (PeptoPro), a także izolatu białek serwatkowych (Isolac). Dodatkowo, w każdej porcji produktu zawarte jest 136 g węglowodanów (prostych i złożonych, w tym Vitargo), będących podstawowym źródłem energii dla pracujących mięśni, co zapobiega spalaniu i wykorzystaniu  białka dla potrzeb energetycznych.


logosy mass core

Co to jest PeptoPro?

  • Wysoce zaawansowana formuła peptydowa uzyskana z białka mleka
  • Zawiera ponad 60% di- i tri peptydów, których cząsteczki są tak małe, że nie muszą być trawione w organizmie człowieka i są bardzo dobrze przyswajane.
  • Jest całkowicie rozpuszczalny w zimnej wodzie oraz całkowicie pozbawiony laktozy i tłuszczu
  • Badania kliniczne wykazują, że spożywanie PeptoPro zapewnia lepszą wydajność fizyczną i zwiększoną wytrzymałość, szybszą regenerację po treningu, syntezę białek mięśniowych w trakcie i po treningu
  • PeptoPro to silna i bardzo znana marka w świecie suplementacji dla sportowców

Jak działa PeptoPro?

Po spożyciu białka zostaje poddane w organizmie procesowi trawienia. Po wstępnym trawieniu zachodzącym natychmiast po spożyciu pokarmu dzięki enzymom zawartym w ślinie następuje wstępne trawienie a właściwy trawienie zachodzi w jelicie cienkim. PeptoPro to białka, które są hydrolizowane z udziałem enzymów proteolitycznych do peptydów i wolnych aminokwasów, czyli podstawowych jednostek budujących białko. Dopiero powstałe w wyniku trawienia dipeptydy, tripeptydy i wolne aminokwasy, są odpowiednio małe że mogą być wchłonięte ze światła jelita do krwiobiegu a potem przetransportowane do wszystkich komórek organizmu. Należy zaznaczyć, że organizm w trakcie i bezpośrednio po zakończonym  intensywnym wysiłku ma znacznie mniejszą zdolność trawienia z powodu ograniczonego przepływu krwi do jelit (do 80%), co powoduje, że trawienie bardziej złożonych pokarmów i suplementów jest ograniczone.


PeptoPro to maksymalny pobór białka i wysoki poziom leucyny!
Leucyna jest najważniejszym aminokwasem dla maksymalnej syntezy białek w mięśniach. Pozycja 2 i 3 na wykresie obrazuje że PeptoPro jest jednym z najlepszych źródeł leucyny. Każdy gram leucyny z PeptoPro  jest wchłaniany 3 razy bardziej wydajnie niż leucyna, którą można  znaleźć w mieszankach BCAA.  To dlatego, że aminokwasy w tradycyjnych  suplementach są wolnymi aminokwasami, a w PeptoPro większość aminokwasów jest w formie di i tripeptydów.  Wystarczy spojrzeć na porównania powyżej. Di i tri peptydy z PeptoPro wchłaniają się 2-3 razy szybciej niż w aminokwasy w wolnej formie lub bardzo długie łańcuchy białek.


banner mass core

Sposób użycia

Zmieszać 4 miarki (200 g) proszku z 400 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać ½-1 porcji na 45-75 minut przed treningiem oraz ½-1 porcji bezpośrednio po zakończonym treningu. W dni bez treningu spożywać 1 porcję pomiędzy posiłkami. Ze względu na wysoką koncentrację składników odżywczych w produkcie, można spożywać ½ porcji MassCore 2 lub 3 razy dziennie.


Składniki

Substancje aktywne100g1 porcja (200 g - 4 miarki)
Wartość energetyczna 1596 kJ / 376 kcal 3177 kJ / 749 kcal
Białko 20 g 40 g
Węglowodany 68 g 136 g
w tym cukry 10 g 20 g
Tłuszcz 2,5 g 5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,6 g 3,2 g
Błonik 1 g 2 g
Sód 0,1 g 0,2 g

Składniki: Kompleks węglowodanowy [maltodekstryna, glukoza, skrobia kukurydziana (Vitargo)], kompleks białkowy [koncentrat białek mleka, koncentrat białka serwatkowego (Carbelac), maślanka, izolat białka serwatkowego (Isolac), hydrolizat białka serwatkowego, zhydrolizowany izolat białka serwatkowego (Optipep), zhydrolizowana kazeina (PeptoPro)], kakao1, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), aromaty, barwniki (E150c1,2,3, beta-karoten4,5,6, sproszkowany koncentrat korzenia czerwonego buraka7).

Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Producent: Fitness Authority Sp. z o.o. ul. M. Reja 3, 80-404 Gdańsk, POLAND

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Bezkonkurencyjny jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Dla mnie najlepszy gainer tradycyjny!
- Data dodania: Ocena: 5
Bardzo dobry gainer. Po przygotowaniu ma konsystencję kisielu, który dobrze syci, ale też szybko trawi, więc nie ma problemów z przyjmowanie posiłków i apetytem, nawet ja się zje Mass Cora między nimi. Sam banan bardzo smaczny - innych smaków niestety nie próbowałem. W porównaniu do chociażby Mutanta nie zalewa. Ja stosowałem 1 porcję dziennie - po połowie przed i po treningu, a w dni nietreningowe porcję jako słodki deser. Po jednym małym opakowaniu (pół miesiąca dokładnie) przyrost rzędu 2 kg.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę