Biogenix

Creatine Mono™ Monster Caps 120 kaps. promocja

Creatine Mono™ Monster Caps 120 kaps.

36,00 zł 26,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Creatine Mono™ Monster Caps Biogenix to preparat uzupełniający dietę w kreatynę, pochodzącą z wysokomikronizowanego monohydratu kreatyny. WYkazuje wyższa aktywność ergogeniczną niż traydycjny monohydrat kreatyny, gdyż jest formą znacznie łatwiej rozpuszczalną i wchłaniającą do tkanek. W tkance mięśniowej ulega przemianie do fosfokreatyny, magazynuje bioenergetyczne rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

Opakowanie: 120 kapsułek
Data ważności 09.2017 

Creatine Mono™ Monster Caps Biogenix to wysokiej jakości monohydrat kreatyny. Monowodzian jest najlepiej przebadaną i najczęściej stosowaną w kulturystyce formą kreatyny. Wpływa na to nie tylko jej skuteczne działanie, ale również atrakcyjna cena, która sprawia, że kreatyna ta jest chętnie używana przez sportowców dyscyplin siłowych i siłowo-wytrzymałościowych.

Suplementacja kreatyną powoduje uwodnienie komórek ludzkiego ciała, które zwiększają swoją objętość - jest to przyczyną wysłania do mózgu sygnału, po którym w organizmie nasilone zostają procesy anaboliczne. Tym samym kreatyna może być stosowana jako suplement wspomagający przyrosty masy mięśniowej.

Kreatyna wpływa również na pracę szybkokurczliwych włókien mięśniowych, prędkość resyntezy ATP oraz ochrania glikogen mięśniowy. To wszechstronne działanie kreatyny powoduje znaczny przyrost rezerw energetycznych organizmu, zwiększa siłę oraz wytrzymałość. Kreatyna działa również silnie antyoksydacyjnie, chroniąc tkankę mięśniową przed niszczącym działaniem wolnych rodników, powodujących nasilony katabolizm mięśniowy.

Creatine Mono™ Monster Caps Biogenix dostarcza monohydratu kreatyny w mikronizowanej formie. Dzięki temu substancja ta wchłania się do organizmu jeszcze szybciej oraz efektywniej, co przekłada się na lepsze rezultaty suplementacji kreatyną. Odżywka Creatine Mono™ Monster Caps Biogenix ma postać łatwych w suplementacji kapsułek - dzienna porcja suplementu dostarcza organizmowi 2,4 grama monowodzianu kreatyny.


Dawkowanie

2 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. 


Składniki

Składniki aktywne2 kapsułki (porcja)
monohydrat kreatyny 2400 mg
Składniki: mikronizowany monohydrat kreatyny, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna - składnik otoczki, barwniki: E171, E110, E124 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie u dzieci).
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej dla Nutrifarm Sp. z o.o. Nagawczyna 107 a 39-200 Dębica, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

HMB 440 kapsułek HMB  440 kapsułek
109,00 zł

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę