Olimp Labs

Kreatyna + Aminokwasy + HMB Olimp

Kreatyna + Aminokwasy + HMB Olimp

259,00 zł

Ilość:

Zestaw suplementów

 Kreatyna + Aminokwasy + HMB  firmy Olimp Labs

Znane i często stosowane połączenie kreatyny z aminokwasami i HMB w celu wzrostu czystej masy mięśniowej. Jeśli chcesz budować mięśnie to sprawdź działanie Kreatyny z aminokwasami w połączeniu HMB. Kreatyna Olimp w zestawie to jabłczan kreatyny TCM, bardziej biodostępna forma kreatyny . Można ją stosować w dłuższych cyklach, by zbudować większą masę mięśniową. Kreatynę TCM i HMB z zestawu można rozłożyć na 75 dniowy cykl ! to ponad 10 tygodnii intensywnych treningów ? Dasz radę ?

Duże, ekonomiczne opakowania, na długi, intensywny cykl suplementacji 

 TCM 400 kapsułek, Anabolic Amino 400 kapsułek, HMB 450 kapsułek  

 

 

Olimp TCM zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate) który znacznie lepiej wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe. Jabłczan kreatyny jest obecnie jedną z najefektywniejszych form kreatyny. W połączeniu z HMB tworzą efekt synergii. Kreatyna zapewnia działanie anaboliczne, antykataboliczne efekty to wynik działnia HMB. Aminokwasy Anabolic Amino dostarczają pełen kompleks aminokwasów, mikropeptydów i BCAA do budowy masy mięśniowej. Jabłczan kreatyny Olimp TCM jest najlepiej przyswajalną formą kreatyny. Jabłczan kreatyny Olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym. Aminokwasy ANABOLIC AMINO 5500 zawierają kompleks peptydów i wolnych aminokwasów niezbędny w procesie syntezy białek w komórkach mięśniowych organizmu. Aminokwasy ANABOLIC AMINO 5500  zawiera dodatkową rezerwę aminokwasów rozgałęzionych (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna) oraz tauryny. Stosowanie HMB (hydroksymetylomaślan) może przyczyniać się do ułatwiania rozwoju beztłuszczowej masy ciała – poprzez pozytywny wpływ tego związku na gromadzenie białek mięśniowych oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Skład

1 kapsułka HMB zwiera 500mg HMB ( 625 mg CaHMB)

1 kapsułka TCM zawiera 1100mg jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate)

1 kapsułka Anabolic Amino zawiera 900 mg aminokwasów

 

Zalecane dawkowanie

Kreatyna + Aminokwasy + HMB

 

HMB najlepiej stosować 3 x dziennie po 2 kapsułki tj.

2 kapsułki  przed śniadaniem,

2 kapsułki  po treningu

2 kapsułki  przed snem.

 

Jabłczan Kreatyny TCM w zależności od wagi ciała można stosować od 4 do 16 kapsułek dziennie. Większe dawki kreatyny nie działają lepiej, wówczas więcej kreatyny jest wydalane. Proponujemy stosować 6 kapsułek dziennie, przy wadze powyżej 100 kg zwiększyć dawkę do 10 kapsułek dziennie. Dzienną dawkę podzielić na na dwie porcje, najlepszy moment na przyjęcie kreatyny to przed śniadaniem, przed treningu, po treningu i przed snem.

 

Aminokwasy Anabolic Amino 5500 kaps. Pojedyncza porcja to 6 kapsułek, 30 minut przed trenigniem oraz bezpośrednio po treningu.

Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Olimp Laboratories Sp. z o.o. Nagawczyna 109 c 39-200 Dębica, Polska

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Bardzo dobry zestaw, najlepiej się sprawdza, jak ktoś juz ma poćwiczone i zna swój organizm na tyle, ze jest w stanie samodzielnie dobrać optymalną dla siebie dawkę. Bo suple sa naprawdę z najwyższej półki.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę