Trec Nutrition

Thermo Fat BURNER + Fat TRANSPORTER

Thermo Fat BURNER + Fat TRANSPORTER

112,49 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzinKolejne pseudo preparaty odchudzające ?
NIE !! To Suplementy diety firmy Trec Nutrition, która jest producentem odżywek dla sportowców. Thermo Fat Burner został uznany najbardziej skutecznym, legalnym preparatem odchudzającym w Polsce.  Chcesz zredukować zbędną tkankę tłuszczową  ?? Połączenie Thermo Fat Burnera z Fat Transporterem skutecznie pomoże Ci ,,wytopić" tłuszcz.

 

 Thermo Fat Burner : 120 tabletek

Fat Transporter 90 tabletek

Thermo Fat Burner jest to specjalna kombinacja substancji termogenicznych i lipotropicznych, które znacznie przyśpieszają redukcję tłuszczu oraz zwiększają odporność organizmu na zmęczenie fizyczne i psychiczne.

FAT TRANSPORTER jest suplementem diety przeznaczonym dla osób z nadwagą i skłonnościami do tycia, którego zastosowanie w połączeniu z dietą redukcyjną znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.


spalanie tkanki tłuszczowej

Nie piszę, że schudniesz 14 kg w tydzień czasu :-) bo to nie jest możliwe w żaden sposób. Jednak 2-4 kg w miesiącu jest jak najbardziej realne. Opakowanie wystarczy na 30-60 dni stosowania preparatu codziennie. Przez ten okres możesz schudnąć 3-6 kg.

Thermo Fat to nie tajemnicze ziółka, herbatki, czy plastry o ,,cudownym" działaniu. Sprawdź skład.

Guarana - silnie energetyzujący ekstrakt, który jest czynnikiem termogenicznym, powoduje podwyższenie przemiany materii.Przyśpiesza przemianę tłuszczu zapasowego w energię, dostarczając wysokoenergetycznego paliwa dla mięśni.

Tamardynowiec Malabarski słynne źródło HCA. Substancja ta posiada właściwości blokowania enzymów odpowiedzialnych za przemianę węglowodanów oraz białek w tkankę tłuszczową. HCA redukuje również łaknienie poprzez zwiększanie zasobów glikogenu w mięśniach. Organizm odbiera to jako informację o stanie sytości.

Zielona Herbata dowiedziono, że w połączeniu z guaraną i fenolokwasami intensyfikują termogenezę, czyli proces spalania z rozproszeniem energii termicznej, który prowadzi do wzmożonego zużywania tłuszczów zapasowych.

L-karnityna -ogranicza tworzenie i magazynowanie tłuszczu w organizmie. Podczas wysiłku fizycznego wpływa na zwiększenie produkcji energii pochodzącej z tłuszczu zapasowego.

Chrom - jest naturalnym bioaktywnym mikroskładnikiem pokarmowym regulującym poziom cukru we krwi przez co ogranicza apetyt i umożliwia trwałe utrzymanie efektów odchudzania.

Jod - pierwiastek niezbędny do prawidłowej czynności tarczycy. Jego niedobór może prowadzić do niedoczynności tarczycy, w wyniku której spowalnia się przemiana materii oraz dochodzi do zaburzenia


1 tabletka  zawiera :
Guarana - 275 mg  w tym 20%  kofeiny   (55 mg)
Tamaryndowiec Malabarski - 250 mg  w tym HCA (125mg)
Green Tea - 150 mg ( 95% polifenoli 142,5mg)
Winian L-karnityny - 50 mg
Chrom (Chromax® chromium picolinate )70 mcg
Jod - 50 mcg

 

1 tabletka Fat Transporter zawiera:FAT TRANSPORTER zawiera silne substancje lipotropowe (uaktywniające przemiany tłuszczów) takie jak cholina i inozytol, których zadaniem jest przetwarzanie, stapianie i transportowanie molekuł tłuszczu.
Dzięki właściwościom emulgującym substancje te obniżają poziom złego cholesterolu, oczyszczają ścianki naczyń krwionośnych ze złogów tłuszczowych. Powstrzymują rozwój miażdżycy oraz wzmacniają mięsień serca.

Preparat dodatkowo wzbogacony o aminokwasy, witaminy i zioła efektywnie wspomagające procesy detoksyfikacji, czyli odtruwania organizmu. Działają one ochronnie i regenerująco na miąższ wątroby i nerek często uszkodzonych poprzez złą dietę.

Bioaktywne substancje zawarte w FAT TRANSPORTER normalizują również odczyn soku żołądkowego, pobudzaj perystaltykę jelit, przyśpiesza trawienie pokarmu i wchłanianie go z jelit do krwi, co korzystnie wpływa na zwiększenie przemiany materii w organizmie, powoduje to zwiększenie udziału tłuszczów w procesach energetycznych ustroju co bezpośrednio przyśpiesza spalanie tłuszczu

Systematyczne przyjmowanie preparatu Fat Transporter przez okres kilku tygodni przynosi zadawalające efekty w postaci znacznego ubytku tkanki tłuszczowej oraz poprawy estetyki sylwetki.

Cholina 709 mg
Inozytol 333 mg
L-Metionina 167 mg
L-Tauryna 167 mg
Witamina B6 10,2 mg

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Jestem zadowolony z działania zestawu, świetne uzupełnienie moich interwałów, chociaż ja dodatkowo na przed treningiem i na noc biorę jeszcze porcję białka Treca. Efekt to -3kg mniej i ładniejsza rzeźba. Sprawdzony patent, polecam!
- Data dodania: Ocena: 5
Fajne, skuteczne połączenie. Czuć fajne termogeniczne działanie i hamowanie apetytu. Po miesiącu 2 kilo mniej w zasadzie bez wielkiej diety i katorżniczych ćwiczeń.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę