Gainer+białko+kreatyna+glutamina promocja

Gainer+białko+kreatyna+glutamina

409,00 zł 359,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Duży, ponad 9-kilogramowy zestaw suplementów, ułatwiający szybką budowę dużych, mocnych mieśni o wysokiej gęstości. W skład zestawu wchodzi 6 kilogramów wysokowęglowodanowego gainera na masę Whey Mass Builder, koncentrat białka serwatki OstroVit Standard WPC 80.eu, czysta l-glutamina w proszku L-Glutamin Hi Tec Nutrition oraz monohydrat kreatyny 100% Creatine Scitec.

Opakowanie: 6000g + 2270g + 400 g + 500 g + 200 kaps

W skład zestawu wchodzi:

  • 2x Whey Mass Builder 3000g
  • Ostrovit WPC 2250g
  • L-Glutamin 400g
  • Creatine 500g
  • Anabol Amino 200 kapsułek
  • Shaker 700ml Suplementy.pl

Przyrosty masy mięśniowej nie powinny wiązać się jedynie ze zwiększeniem objętości mięśnia. Jeśli nie będzie on odpowiednio silny i twardy, w trakcie pracy nad rzeźbą może okazać się, że nasze wysiłki wcale nie były tak efektywne, jak mogłoby się wydawać. Odpowiednio suplementacja w trakcie treningu na masę ułatwi nam szybki przyrost czystej masy mięśniowej (gainer, białko), przy jednoczesnej poprawie definicji mięśnia i naładowaniu go mocą (kreatyna, glutamina).

Zachodzenie jakichkolwiek procesów w ludzkim organizmie, również tych anabolicznych, niemożliwe byłoby bez energetycznych węglowodanów, dzięki którym organizm ma siłę do podtrzymania funkcji życiowych i codziennej wzmożonej aktywności fizycznej, której nie musi czerpać z rozkładu białek mięśniowych. Gainer Whey Mass Builder to doskonałe źródło krótko- i średniołańcuchowych węglowodanów - dekstrozy i maltodekstryny - które skutecznie wysycają mięśnie energetycznymi zapasami. Każda porcja dostarcza również 10 gramów proteiny, ułatwiając zaspokojenie zapotrzebowania na ten składnik odżywczy.

Należy bowiem pamiętać, że absolutną podstawą diety na masę jest odpowiednia podaż białka. To przecież ono w największym stopniu buduje mięśnie szkieletowe człowieka. Udowodniono również, że wysokobiałkowa dieta ułatwia zmianę proporcji sylwetki na bardziej umięśnioną, o niższej procentowej zawartości tkanki tłuszczowej. W związku z tym codzienną dietę należy wesprzeć wysokiej jakości odżywką proteinową, jaką jest koncentrat białka serwatkowego WPC 80.eu OstroVit.


shaker gratis

Aminowkasem, który w największym stopniu buduje mięśnie, jest glutamina. Codzienną suplementację warto uzupełnić więc o odżywkę, kóra dostarczy czystej l-glutaminy w szybko przyswajalnej formie. L-Glutamin Hi Tec Nutrition to suplement, który dostarczy najlepszej jakości glutaminy, odpowiedzialnej w organizmie za intensyfikację procesów przyrostowych, przyspieszającej regenerację potreningową oraz chroniącą glikogen mięśniowy w trakcie wysiłku fizycznego.

Maksymalne nasilenie procesów anabolicznych, zahamowanie katabolizmu wywołanego działaniem wolnych rodników, a nade wszystko przyspieszenie odtwarzania glikogenu mięśniowego i szybsza resynteza ATP - to wszystko osiągniemy, włączając do suplementacji również kreatynę. 100% Creatine Scitec Nutrition to najwyższej jakosci monohydrat kreatyny o farmaceutycznej czystości, który skutecznie wspomoże przyrosty beztłuszczowej, mocnej masy mięśniowej.

 

 banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
WPC 80.EU porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g po treningu
porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g godzinę przed snem
Whey Mass Builder porcja 50g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami 
porcja 50g pół godziny po treningu
porcja 50g 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami
L-GLUTAMIN porcja 5g rano po przebudzeniu 
porcja 5g bezpośrednio po treningu
porcja 5g rano po przebudzeniu 
porcja 5g przed snem 
100% Creatine porcja 5g rano na czczo 
porcja 5g bezpośrednio po treningu
porcja 5g rano na czczo 
porcja 5g w ciągu dnia (opcjonalnie) 
Anabol Amino 5 kapsułek 20 min. przed treningiem 
5 kapsułek bezpośrednio po treningu
-
   

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę