Magnezja w kostce Metolius Climbing Chalk 57g

Magnezja w kostce Metolius Climbing Chalk 57g

9,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Magnezja w kostce Metolius Climbing Chalk to czysty węglan magnezu, który doskonale wchłania wilgoć i zapobiega ślizganiu się dłoni w trakcie uprawiania wspinaczki.

Opakowanie: 57 g (kostka)

Wspinaczka ścianowa, skałkowa i wysokogórska to coraz popularniejsze sporty, które wymagają nie tylko siły i niezwykłej wytrzymałości, ale również doskonałego zmysłu równowagi i maksymalnej koncentracji. Niektórzy uważają, że wspinaczka ściankowa może być alternatywą siłowni np. dla biegaczy, ponieważ jest to wspaniałe ćwiczenie ogólnorozwojowe. Żeby jednak bezpiecznie uprawiać ten sport, warto zaopatrzyć się w magnezję.

Magnezja to prostsza nazwa węglanu magnezu, który - po posmarowaniu nim dłoni - szybko wchłania nadmiar wilgoci i zapobiega ślizganiu w trakcie wspinaczki. Magnezja jest również chętnie wykorzystywana przez kulturystów jako sposób na pewniejszy uchwyt w trakcie ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Najbardziej popularną formą magnezji jest magnezja w kostce, którą można zabrać ze sobą w każde miejsce i szybko użyć jej, gdy zajdzie taka potrzeba. Metolius Climbing Chalk to czysty węglan magnezu w formie sprasowanego w kostkę proszku, który pochłania wilgoć i zwiększa tarcie, co przekłada się na poprawę bezpieczeństwa w trakcie uprawiania aktywności fizycznej.


Skład
100% węglan magnezu.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę