Ostrovit

L-Carnitine 1000 OstroVit 90 tabs.

L-Carnitine 1000 OstroVit 90 tabs.

28,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

OstroVit L-Carnitine 1000 to czysty winian L-karnityny, zamknięty w formie skoncentrowanej tabletki, mieszczącej w sobie aż 1000 mg substancji czynnej. Niezastąpiony preparat w trakcie diety redukcyjnej!

Opakowanie: 90 tabletek - 90 porcji

L-karnityna to jedna z najchętniej wykorzystywanych w sportowej suplementacji substancji. Stosują ją zarówno sportowcy dyscyplin wydolnościowych i wytrzymałościowych, jak również osoby odchudzające się i znajdujące na etapie robienia rzeźby. Jak działa karnityna, zamknięta w czystej postaci w suplemencie OstroVit L-Carnitine 1000?

Karnityna jest przede wszystkim niezbędnym elementem beta-oksydacji - procesu, w trakcie którego zachodzi w mitochondriach proces spalania tłuszczu. Otóż w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego następuje wzmożona produkcja adrenaliny i noradrenaliny, które odpowiedzialne są za uwalnianie z komórek tłuszczowych tłuszczów. Te trafiają do krwi, którą są transportowane do mitochondriów i wykorzystywane w celach energetycznych. Żeby jednak dostać się do mięśni, kwasy tłuszczowe muszą sforsować błonę mitochondrialną. Jest to niemożliwe dla kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach, tymczasem karnityna rozbija takiego łańcuchy na mniejsze cząsteczki oraz łączy się w kwasami, tworząc acylo-L-karnityną - substancja ta wraz z tłuszczem bez problemu przenika do wnętrza mitochondriów, gdzie może być zmieniona na energię i spalona.

Karnityna nasila transport tłuszczu do mięśni, a to działanie karnityny nie tylko pomaga zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej oraz hamuje jej przyrost, ale również skutecznie poprawia wygląd i proporcje sylwetki. Dzięki pozyskaniu dodatkowego źródła energii, zwiększa się również wydolność i wytrzymałość sportowca, co jest istotne zwłaszcza uprawiając dyscypliny wytrzymałościowe oraz siłowo-wytrzymałościowe.

Suplement L-Carnitine 1000 OstroVit dostarcza organizmowi z każdą tabletką aż 1000 miligramów winianu L-karnityny. Cząsteczka winianu działa synergicznie z karnityną, bowiem ogranicza odkładanie się w adipocytach kwasów tłuszczowych. Zastosowanie suplementacji kreatyną w postaci winianu daje jeszcze lepsze, skuteczniejsze rezultaty!

 

Sposób użycia

Stosować 1 porcję (1 tabletkę) dziennie, przed pierwszym posiłkiem.


Skład
Składniki aktywne1 tabletka (porcja)
wianian L-karnityny 1000 mg
Pozostałe składniki: substancje wypełniające (fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu).
Wyprodukowano w UE dla Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Odżywki dla kobiet Odżywki dla kobiet
159,00 zł
179,00 zł

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę