Ostrovit

Glucosamine OstroVit 210g

Glucosamine OstroVit 210g

29,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Glucosamine OstroVit to niezwykle wydajny suplement na stawy, oparty w całości na sproszkowanym siarczanie glukozaminy, uznawanym przez wielu za najskuteczniejszy środek wspomagający odnowę tkanki chrzęstnej.

Opakowanie: 210g

Glukozamina to substancja tworząca w organizmie glikozaminoglikany, które - wraz z kolagenem - stanowią podstawowy budulec tkanki chrzęstnej. Znając ważną rolę budulcową glukozaminy nic dziwnego, że chętnie stosuje się ją przy dolegliwościach stawowych jako stymulator wytwarzania tkanki chrzęstnej oraz naturalną ochronę tej tkanki przed zniszczeniem. Glukozamina wpływa również pozytywnie na produkcję kwasu hialuronowego, który jest podstawowym składnikiem mazi stawowej, pomagającej utrzymać prawidłową ruchliwość stawów, dzięki czemu może łagodzić zapalenia stawów i zmniejszać bóle artretyczne.

Glucosamine OstroVit to suplement bazujący na czystej glukozaminie, dostarczanej w formie sproszkowanego siarczanu glukozaminy. Jest to najczęściej spotykana forma glukozaminy, stosowana w suplementach na stawy. Jak wykazały liczne badania, suplementacja siarczanem glukozaminy w dawce 750 mg dziennie zwiększa zdolność do sprawnego poruszania się u osób cierpiących na zapalenie stawów, a także przyspiesza regenerację i proces rekonwalescencji po urazach stawowych. Glucosamine OstroVit dostarcza blisko dwukrotnie większej dawki glukozaminy niż zalecana, dlatego preparat może działać jeszcze skuteczniej.

OstroVit Glucosamine powinny stosować osoby w szczególny sposób narażone na przeciążenia i niszczenie stawów, w tym sportowcy. Preparat warto przyjmować prewencyjnie, jak również w celu szybszej regeneracji urazów stawowych i zmniejszenia dolegliwości bólowych, pojawiających się w obrębie stawów. Jedno opakowanie Glucosamine OstroVit zawiera aż 140 sugerowanych przez producenta porcji.

 
Sposób użycia
Jedną porcję 1,5g (1/4 miarki) wymieszać z 100-150 ml wody lub ulubionego soku. Pić jedną porcję przed treningiem.

Skład
Substancje aktywne100 g1,5 g (porcja)
siarczan glukzoaminy 1483 mg*/1377 mg 98,9 g*/91,8 g
tauryna 15 mg 1 g
witamina B6 1,5 mg 100 mg
* - Wersja PURE: Siarczan Glukozaminy, tauryna, chlorowodorek pirydoksyny.
 
Wersja SMAKOWA: Siarczan Glukozaminy, kwasek cytrynowy (regulator kwasowości), aromat smakowy, tauryna, chlorowodorek pirydoksyny, sukraloza (substancja słodząca), glikozydy stewiolowe (substancja słodząca).
Wyprodukowano w UE dla Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę