Biogenix

HMB 1000 Biogenix 120 kaps.

HMB 1000 Biogenix 120 kaps.

55,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

HMB 1000 Biogenix to czysty beta-hydroksy-beta-metylomaślan w kapsułkach. Suplement dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, które chcą tłumić katabolizm, pobudzać anabolizm i hamować produkcję tłuszczu, czyli kształtować "suchą" masę mięśniową, redukować tkankę tłuszczową i modelować sylwetkę.

Opakowanie: 120 kapsułek (30 porcji)

Suplement HMB 1000 Biogenix to 120 kapsułek dostarczających czystego beta-hydroksy-beta-metylomaślanu, w każdej kapsułce mieszczącego aż 1000 mg substancji czynnej. Preparat wykorzystywany jest przez sportowców do poprawy wyglądu sylwetki, a wszystko przez anaboliczne, antykataboliczne oraz wspomagające redukcję działanie.

HMB jest produktem ubocznym, pochodzącym z procesu metabolizowania (rozkładu) leucyny. HMB wykazuje niezwykle właściwości, bowiem rozkład proteiny oznacza zwykle proces niszczenia białka w mięśniach. Tymczasem beta-hydroksy-beta-metylomaślan działa antykatabolicznie - hamuje aktywność enzymów katabolicznych, a także przemienia się w steroidy, które blokują transport enzymów katabolicznych do komórek mięśniowych, jednocześnie stymulując procesy anaboliczne. To jednak nie wszystko - HMB może wspomagać również redukcję tłuszczu!

Produkty powstające na drodze metabolizowania białka, w tym HMB, są wykorzystywane przez organizm do produkcji energii. Zmniejszenie udziału glukozy w procesach energetycznych na rzecz wykorzystania m.in HMB sprawia, że mniejsza ilość glukozy przekształcana jest w tłuszcz zapasowy, stanowiący rezerwę energetyczną, co powoduje zmniejszenie otłuszczenia organizmu i lepszy wygląd sylwetki.

Ze względu na wyjątkowe działanie HMB, suplementacja preparatem Biogenix HMB 1000 polecana jest osobom aktywnym fizycznie, których celem jest poprawa wyglądu sylwetki i zmiana jej proporcji związana ze zmniejszeniem otłuszczenia organizmu na rzecz większych i lepiej widocznych mięśni. HMB polecany jest również zawodowym kulturystom jako środek skutecznie hamujący procesy niszczenia tkanki mięśniowej.
 

Dawkowanie

1 dawka (2 kapsułki) 2 razy dziennie – przed i po treningu oraz po przebudzeniu i przed snem w dni beztreningowe.

 

Skład

Substancje aktywne2 kapsułki (porcja)4 kapsułki (porcja dzienna)
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (CaHMB) 2000 mg 4000 mg
β-hydroksy-βmetylomaślan (HMB) 1600 mg 3200 mg
Składniki: β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniajaca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej dla Nutrifarm Sp. z o.o. Nagawczyna 107 a 39-200 Dębica, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę