Formotiva

Caffeine Capsules 60 kaps.

Caffeine Capsules 60 kaps.

16,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Caffeine Capsules Formotiva to czysta kofeina bezwodna w formie łatwych do połknięcia kapsułek, z których każda dostarcza aż 200 mg substancji czynnej.

Opakowanie: 60 kapsułek 

Formotiva Caffeine Capsules to skoncentrowane źródło najwyższej jakości kofeiny bezwodnej, która wspiera organizm w okresie zwiększonej aktywności fizycznej i psychicznej. W przeciwieństwie do pozostałych źródeł kofeiny - czarnej kawy czy czekolady - kofeina bezwodna nie podrażnia żołądka, nie wywołuje nasilonej utraty wody i nie dostarcza zbędnych kalorii, w związku z czym może być bezpiecznie stosowana przez osoby uprawiające różne dyscypliny sportu i o odmiennych celach treningowych (pobudzenie, przyspieszenie przemiany materii itp.).

Zawarta w produkcie kofeina wspomaga koncentrację, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i senności, a także - poprzez swoje właściwości energetyzujące - wspomaga pobudzenie organizmu i jego możliwości wysiłkowe. W zależności od reakcji i przyzwyczajenia organizmu, najlepiej jest przyjmować ok. 3-6 miligramów kofeiny na każdy kilogram masy ciała. Jedna kapsułka Formotiva Caffeine Capsules to aż 200 mg czystej kofeiny bezwodnej - ilość ta odpowiada wypiciu dwóch mocnych filiżanek czarnej kawy i gwarantuje maksymalny efekt dla osób ważących maksymalnie 66 kilogramów. Osoby cięższe powinny stosować 2 kapsułki dziennie, np. rano albo przed wysiłkiem fizycznym. Ze względu na silny i długotrwały efekt pobudzający, nie zaleca się przyjmowania preparatów z kofeiną w porach nocnych.

Dawkowanie

1 kapsułka 1-2 razy dziennie.

Skład
Substancje aktywne1 kapsułka2 kapsułki
kofeina 200 mg 400 mg
Składniki: kofeina, substancja wypełniajaca: celuloza, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Składniki kapsułki: żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu.
Producent : Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę