Ostrovit

Saw Palmetto OstroVit 90 tabs.

Saw Palmetto OstroVit 90 tabs.

29,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Ekstrakt z palmy sabal w tabletkach OstroVit Sam Palmetto to skuteczny środek działający antyandrogennie, skutecznie przyczyniający się do zwiększenia produkcji dihydrotestosteronu (DHT) - aktywnej formy testosteronu.

Opakowanie: 90 tabletek

Ekstrakt z palmy sabałowej jest uznawany za wiele ludów pierwotnych, zwłaszcza zamieszkujących Amerykę Północną, za afrodyzjak i środek działający protestosteronowo. Jak jest naprawdę? Jak się okazuje, ekstrakt z palmy sabal powoduje zwiększenie produkcji aktywnej formy testosteronu, znanej pod skróconą nazwą DHT. Mimo tego, że to właśnie dihydrotestosteron odpowiedzialny jest za silne działanie anaboliczne tego hormonu, powoduje on również silne zmiany androgenne, które mogą stać się przyczyną bolesnych nieprawidłowości w obrębie narządu krokowego i w konsekwencji doprowadzić do problemów z oddawaniem moczu czy przerostem prostaty. Stosowanie ekstraktu z palmy sabałowej, takiego jak zamknięty w tabletkach Saw Palmetto OstroVit, pozwala bezpiecznie podwyższyć poziom wolnego testosteronu bez obaw o wystąpienie skutków ubocznych związanych z tym procesem, bowiem ekstrakt z palmy sabałowej osłabia androgenne działanie DHT.

Zawarty w OstroVit Saw Palmetto ekstrakt z palmy sabal to wyciąg roślinny, bogaty w przeciwutleniające fitosterole, które wykazują działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Regularne stosowanie ekstraktu z palmy sabal pozwala wzmocnić organizm i usprawnić działanie układu odpornościowego, a także poprawia samopoczucie i kondycję, działając kompleksowo i witalizując.

 

Dawkowanie

Stosować 1 porcję (1 tabletkę) dziennie 30 min przed ostatnim posiłkiem.


Składniki

Substancje aktywne1 tabletka (porcja)
ekstrakt Saw palmetto 4:1 (palma sabałowa) 100 mg
Pozostałe składniki: substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).
Wyprodukowano w UE dla Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Polska

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę