Trec Nutrition

Białko Kreatyna Przed treningówka Witaminy

Białko Kreatyna Przed treningówka Witaminy

305,99 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Zestaw wspomagający budowę siły Trec Nutrition dedykowany osobom, którym na treningu często brakuje energii, a ich celem jest nie tylko zwiększenie możliwości wysiłkowych, ale jednocześnie przyrosty suchej masy mięśniowej i poprawa wyglądu sylwetki.

Opakowanie: 2275g + 180 kaps. + 200g + 60 kaps. + shker 0,7l

W skład zestawu wchodzi:

  • Whey 100 - 2270g
  • CM3 180 kapsułek
  • S.A.W. 200g
  • MultiPack Sport Day/Night
  • Shaker Suplementy.pl 700ml

zestaw masaJeśli chcesz w kompleksowy sposób budować silną masę mięśniową i szybko zobaczyć rezultaty swoich wysiłków, zestaw suplementów Trec, składający się z białka Whey 100, kreatyny CM3, przedtreningówki S.A.W. oraz preparatu witaminowo-mineralnego Multipack Sport Day/Night Formula, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zestaw suplementów na siłę Trec Nutrition, w skład którego wchodzą koncentrat białka serwatkowego, jabłczan kreatyny, przedtreningówka oraz preparat witaminowo-mineralny jest idealny, gdy:
- zależy Ci na szybkim zwiększeniu siły mięśni,
- twoim celem jest poprawa wydolności oraz wytrzymałości,
- chcesz zadbać o prawidłowy rozwój tkanki mięśniowej i ochronić ją przed procesami katabolicznymi,
- ze względu na duże obciążenie psychofizyczne potrzebujesz dodatkowego pobudzenia w ciągu dnia oraz preparatu wspomagającego zasypianie i nocną regenerację.

Podstawę zestawu stanowi najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego - jest to najbardziej wartościowa proteina zwierzęca, szybko dostarczająca mięśniom doskonale biodostępnego budulca, potrzebnego tkance mięśniowej do wzrostu. Suplementacja Whey 100 jest najlepszym sposobem na pokrycie zwiększonego zapotrzebowania organizmu na proteiny, jakie zwykle pojawia się w momencie podjęcia aktywności fizycznej i sprzyja poprawie proporcji sylwetki na bardziej umięśnioną, o zmniejszonym procencie tłuszczu.

Dla osób, które skarżą się na zbyt mało siły, najważniejsza powinna być suplementacja silną kreatyną. CM3 1250 dostarcza dużych dawek najwyższej jakości kreatyny w postaci jabłczanu, dzięki czemu przyczynia się do szybszego zwiększenia rezerw energetycznych, a co za tym idzie - poprawy wytrzymałości o wydolności.

Jeśli nie lubisz bawić się w półśrodki, a na treningu chcesz dać z siebie 110%, pomoże Ci w tym przedtreningówka S.A.W. To połączenie dużych dawek składników o działaniu pobudzającym, NO-boosterów, trzech form kreatyny i substancji wspomagających wydolność oraz regenerację które sprawi, że twój organizm będzie doskonale przygotowany do wysiłku, co oznacza dłuższy i efektywniejszy trening!

Zmiana w sposobie żywienia oraz codziennej aktywności fizycznej może pociągać za sobą wzmożone wypłukiwanie z organizmu mikroelementów - niedobór tych składników sprawia, że funkcje organizmu zostają zaburzone, co odczuwane jest jako pogorszenie kondycji i spowolnienie osiąganych rezultatów treningowych.  Dlatego właśnie w zestawie znalazło się również miejsce dla preparatu witaminowo-mineralnego, który zapobiegnie hipowitaminozie. Dzięki formule dzień noc Multipack Sport Day/Night Formula pobudzi i dostarczy energii w ciągu dnia, a w nocy poprawi jakość wypoczynku i wspomoże procesy regeneracyjne, zachodzące na różnych poziomach, m.in. nerwowym, mięśniowym oraz energetycznym, stawiając organizm na nogi i przygotowując go do wyzwań dnia następnego.

 

banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey 100 porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g po treningu
porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g w ciągu dnia między posiłkami
CM3 3 kapsułki przed treningiem
3 kapsułki po treningu
3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki w ciągu dnia
S.A.W. porcja 5-15g na 30 min przed treningiem -
MultiPack Sport 1 kapsułka (biała) po śniadaniu 
1 kapsułka (czarna) 
30 min przed snem
1 kapsułka (biała) po śniadaniu
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
   
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę