Trec Nutrition

Zestaw na rzeźbę Trec

Zestaw na rzeźbę Trec

350,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Zestaw wspomagający robienie rzeźby, w skład którego wchodzi białko serwatkowe, Whey, spalacz tłuszczu Clenburexin, aminokwasy rozgałęzione BCAA High Speed oraz preparat witaminowo-mineralny z formułą na dzień i na noc Multipack Sport Day/Night Formula.

Opakowanie: 2275g + 90 kaps. + 600g + 60 kaps.

W skład zestawu wchodzi:

  • Whey 100 - 2275g
  • Multi Pack Sport Day/Night 60 kaps
  • BCAA High Speed 600g
  • Clenburexin 90 kapsułek
Osoby traktujące profesjonalnie swoje treningi wiedzą, że niezależnie od aktualnego celu treningowego w codziennej suplementacji nie powinno zabraknąć ani dobrej odżywki białkowej, ani porcji witamin i minerałów, które są szybko wypłukiwane z organizmu w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego. Nie inaczej jest również w zestawie wspomagającym osiągnięcie rzeźby Trec, którego podstawę stanowią:

- koncentrat białka serwatkowego Whey 100 - w toku licznych doświadczeń potwierdzono, że białko serwatkowe to doskonały sprzymierzeniec w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej! Wysoka podaż serwatki - zwłaszcza w okresie przedtreningowym oraz między posiłkami - hamuje apetyt, a także nasila wykorzystanie tłuszczu jako źródła energii dla pracujących mięśni. Dodatkowo serwatka znakomicie sprawdzi się również po treningu jako środek hamujący katabolizm mięśniowy i jednocześnie źródło budulca dla tkanki mięśniowej, znajdującej się w czasie tzw. okna anabolicznego w okresie wzmożonej hipertrofii;

- witaminy i minerały dla sportowców Multipack Sport Day/Night Formula. Dieta redukcyjna oraz intensywne ćwiczenia, mające na celu nasilić spalanie tłuszczu, często prowadzą do powstawania w organizmie stanu hipowitaminozy, czyli braków podstawowych mikroelementów, bez których dochodzić może do pojawiania się obniżenia efektywności procesów metabolicznych, zachodzących w organizmie. Może wpływać to negatywnie na sam proces chudnięcia, który będzie przebiegał znacznie wolniej, niż tego oczekujemy - suplementacja doskonale dobranymi dawkami najważniejszych witamin i minerałów, dostarczanych w formule dziennej i nocnej, pozwala w najlepszy sposób wykorzystać te składniki aktywne do stymulowania procesów wzrostowych i regeneracji potreningowej.

Świetnym uzupełnieniem zestawu na rzeźbę jest dołączenie do odżywki białkowej oraz preparatu witaminowo-minerałowego również spalacza tłuszczu oraz aminokwasów rozgałęzionych. Clenburexin jest jedną z najlepszych formuł termogenicznych na rynku, umożliwiającą skuteczne pozbycie się tłuszczu gromadzącego się zarówno wokół narządów wewnętrznych, jak i pod skórą. Wielość synergicznie działających składników (m.in. ekstrakty roślinne, tyrozyna, kofeina) ułatwia pozbycie się złogów tłuszczowych, co skutkuje pojawieniem się zauważalnych efektów już po ok. 3 tygodniach regularnego stosowania preparatu.Z kolei suplement BCAA High Speed dostarcza aminokwasów rozgałęzionych w dużej dawce, błyskawicznie przyswajalnej proporcji 2:1:1 oraz formie proszku instant, który znacznie ułatwia przygotowanie porcji odżywki. Preparat zalecany jest do stosowania po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu - wykorzystanie go w tych dwóch okresach umożliwia błyskawiczne zahamowanie procesów katabolicznych, najsilniejszych właśnie o tych porach dnia. Aminokwasy BCAA delikatnie energetyzują organizm, a także przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i nasilają procesy regeneracyjnee. Działanie to jest niezwykle istotne dla osób znajdujących się na etapie robienia rzeźby, ponieważ priorytetem dla nich - obok skutecznego spalania tłuszczu i odsłonięcia rzeźby - powinno być także utrzymanie tkanki mięśniowej mimo redukcyjnej, niskokalorycznej diety i nasilających procesy degradacyjne wyczerpujących ćwiczeń.

 

Dawkowanie

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey 100 porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g do 1,5 godz. po treningu
porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g w ciągu dnia między posiłkami
Clenburexin 2 kapsułki przed głównym posiłkiem 
2 kapsułki 30 minut przed treningiem
2 kapsułki raz dziennie pomiędzy posiłkami
BCAA High Speed porcja 10g przed treningiem
porcja 10g
po treningu
porcja 10g pomiędzy posiłkami
Multipack Sport 1 kapsułka (biała) po śniadaniu
1 kapsułka (czarna) 30 min przed snem
1 kapsułka (biała) po śniadaniu
1 kapsułka (czarna) 30 min przed snem
   

Sposób użycia:
Whey 100: jednorazową porcję preparatu 30 g rozpuścić w 200 ml wody lub mleka.
Clenburexin: 2 kapsułki popić 300 ml wody.
BCAA High Speed: porcję preparatu ‒ 10 g rozpuścić w 300 ml wody. 
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę