Trec Nutrition

Zestaw powiększony o Białko i Witaminy

Zestaw powiększony o Białko i Witaminy

288,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Silny niesterydowy zestaw suplementów wspomagający przyrost mięśniowej i poprawę siły. Zwiększa objętość komórek mięśniowych, poprawia regenerację. Efekt stosowania jabłczanu kreatyny i HMB to natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Aminokwasy dostarczą budulca do budowy wysokiej jakości muskulatury. Białko serwatkowe intensywnie stymuluje prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne. Witaminy MultiPack przyczyniają się do prawidłowej produkcji energii w organizmie oraz wspomagają funkcjonowanie układu nerwowego.

W skład zestawu wchodzi:

  • CM3 180 kapsułek
  • HMB 180 kapsułek
  • Amino Max 160 kapsułek
  • Whey 100 - 1500g
  • MultiPack Sport Day/Night 60 tabletek

PRZYŚPIESZ PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ, Większa MASA Mięśniowa,  Więcej SIŁY

 

Kompletny zestaw wspomagający przyrost masy mięśniowej. Nie trać czasu Pora zadbać o sylwetkę !

zestaw na masę

CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Przy pierwszym cyklu kreatynowym można uzyskać od 4 do 6 kg beztłuszczowej masy mięśniowej.

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów). Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

AminoMax 6800 to preparat, przeznaczony do szybkiego uzupełniania niedoboru aminokwasów jaki powstaje po intensywnym treningu oraz w wyniku niedostatecznego spożycia białek. AminoMax 6800 zawiera kompleks aminokwasów oraz mikropeptydów uzyskanych z najlepiej przyswajalnej formy białka - hydrolizat izolatu serwatki, który dodatkowo został wzbogacony w aminokwasy rozgałęzione BCAA,Glutaminę, Taurynę oraz vit.C i vit.B6

WHEY 100 zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 doskonale uzupełnia niedobór białka powstający przy jego zwiększonym zapotrzebowaniu, szczególnie w sportach wyczynowych, kulturystyce oraz w czasie diet redukcyjnych. Najwyższej klasy surowiec w formie instant użyty do produkcji WHEY 100 charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną (BV104) oraz doskonałą czystością i rozpuszczalnością.

MULTIPACK SPORT NIGHT FORMULA zawiera składniki, które korzystnie wpływają na proces syntezy DNA oraz metabolizm protein, węglowodanów i tłuszczy. MULTIPACK SPORT DAY FORMULA to kompleks multiwitaminowy dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe o działaniu pobudzającym oraz koenzym Q10. Produkt zawiera niezbędne witaminy przyczyniające się do prawidłowej produkcji energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. MULTIPACK SPORT DAY FORMULA pomaga także chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych.


banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
CM3 3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki przed treningiem
3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki
w ciągu dnia na pusty żołądek
HMB 2 kapsułki rano po przebudzeniu
2 kapsułki po treningu
2 kapsułki przed snem
2 kapsułki rano po przebudzeniu
2 kapsułki w ciągu dnia
2 kapsułki przed snem
Amino Max 8 kapsułek po treningu 4 kapsułek w ciągu dnia
4 kapsułki przed snem
Whey 100 porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
porcja 30g rano po przebudzeniu
MultiPack Sport  1 kapsułka (biała) rano 
1 kapsułka (czarna) przed snem
1 kapsułka (biała) rano 
1 kapsułka (czarna) przed snem
   
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę