Trec Nutrition

Na masę TREC

Na masę TREC

608,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

Silny niesterydowy zestaw suplementów wspomagający przyrost mięśniowej i poprawę siły. Zwiększa objętość komórek mięśniowych, poprawia regenerację.

W skład zestawu wchodzi:

  • Mass XXL 4800g
  • Whey 100 - 1500g
  • NitroBolon 1100g
  • Amino 4500 - 335 tabletek
  • MultiPack Sport Day/Night 60 kapsułek
  • CM3 180 kapsułek

Kompletny zestaw wspomagający przyrost masy mięśniowej. Nie trać czasu Pora zadbać o sylwetkę !

banner na masę

Na masę Trec to zestaw odżywek odżywek wspomagających przyrost masy mięśniowej. Jest to klasyczny zestaw, który zawiera odżywkę węglowodanowo-białkową, odżywkę wysokobiałkową, jabłczan kreatyny, aminokwasy, kompleks witamin i stack kreatynowy. Zestaw zalecany jest dla osób, którym zależy na mocnych efektach w szybkim czasie.

mass b
Szczególnie polecam szczupłym osobom - MASS XXL czyni cuda, u osób z szybką przeminą materii efekty są najbardziej widoczne. MASS XXL został opracowany na bazie wysokiej jakości 80% koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. Białko serwatkowe użyte do produkcji MASS XXL charakteryzuje się najwyższą wartością biologiczną, maksymalnym stężeniem aminokwasów BCAA oraz glutaminy

whey 100 ban

WHEY 100 zawiera 100% koncentratu białka serwatki, o stężeniu czystego białka powyżej 80%. WHEY 100 wytwarzany jest w procesie ultrafiltracji, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo niską zawartością tłuszczu oraz laktozy. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100 doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.

cm3 ban
Jabłczan kreatyny CM3 jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością oraz przyswajalnością co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej.

nitrobolon

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach.

amino 4500 ban

Amino 4500 jest preparatem aminokwasowym uzyskanym z jednej z najlepszych frakcji białka jakim jest hydrolizat koncentratu białka serwatki. Amino 4500 przeznaczony jest do uzupełniania niedoboru aminokwasów ( cząsteczek budujących mięśnie) jaki powstaje podczas intensywnego treningu lub w wyniku niedostatecznego spożycia białek w diecie.

multi pack sport
MULTIPACK SPORT to kompleks multiwitaminowy dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe o działaniu pobudzającym oraz koenzym Q10. Produkt zawiera niezbędne witaminy przyczyniające się do prawidłowej produkcji energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. MULTIPACK SPORT pomaga także chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych. MULTIPACK SPORT zawiera składniki, które korzystnie wpływają na proces syntezy DNA oraz metabolizm protein, węglowodanów i tłuszczy.


dostawa 0

Zamamawiając zestaw odżywek nie musisz płacić za wysyłkę, paczkę wyślemy na nasz koszt.

banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey 100 porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g po treningu
porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g w ciągu dnia między posiłkami
Mass XXL 1 porcja 100g 1,5 godziny przed treningiem 1 porcja 100g w ciągu dnia między posiłkami
CM3 3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki bezpośrednio po treningu
3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki w ciągu dnia na pusty żołądek
Amino 4500 4 tabletki 30 min przed posiłkiem 4 tabletki 30 min przed posiłkiem
NitroBolon porcja 20g 30 min przed treningiem porcja 20g 30 min przed pierwszym posiłkiem
Multi Pack 1 kapsułka (biała) po głównym posiłku
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
1 kapsułka (biała) po głównym posiłku
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
   
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę