Białko Kreatyna Przetreningówka Beltor

Białko Kreatyna Przetreningówka Beltor

337,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe informacje

W skład zestawu wchodzi: odżywka wysokobiałkowa Whey Grand dostarczająca organizmowi aminokwasów niezbędnych do procesu regeneracji, kreatyna Creatine Z3 - silnie skoncentrowany matrix kreatynowy, łączący w sobie trzy zaawansowane formy kreatyny - jabłczan, cytrynian i chlorowodorek, oraz Red Wolf - ekstremalnie silna formuła przedtreningowa.

W skład zestawu wchodzi:

  • Odżywka wysokobiałkowa Whey Grand 2000g
  • Kreatyna Z3 Creatine 320 kapsułek
  • Odżywka przedtreningowa Red Wolf 180g
zestaw odżywek beltor


Zestaw odzywek Beltor to zestaw odżywek odżywek wspomagających przyrost masy mięśniowej, wzrost siły oraz wytrzymałośći. Jest to klasyczny zestaw, który zawiera odżywkę wysokobiałkową, mix kreatynowy oraz odżywkę przedtreningową. Zestaw zalecany jest dla osób, którym zależy na mocnych efektach w szybkim czasie.


whey grand banner


WHEY GRAND to produkt, który powinien stanowić podstawę suplementacji prawdziwego sportowca. Dzięki tej odżywce białkowej regeneracja potreningowa będzie zachodzić tak jak powinna – szybko i skutecznie. Połączenie koncentratu białka serwatki – formy, której zaufały miliony ludzi na całym świecie – z izolatem, czyli błyskawicznie wchłaniającą się formą białka gwarantuje zauważalne rezultaty.

creatine z3 beltor


Creatine Z3 od BELTOR to zaawansowany stack kreatynowy, bazujący na najsilniejszych formach kreatyny - jabłczanie, cytrynianie i chlorowodorku. Zastosowane w suplemencie formy kreatyny charakteryzują się doskonałą rozpuszczalnością w wodzie oraz wysoką stabilnością w kwaśnym środowisku żołądkowym. Suplementacja Creatine Z3 BELTOR pozwala osiągnąć wzrost wydolności, wytrzymałości i siły na treningu. Dodatkowo, zastosowanie trzech zaawansowanych form kreatyny pozwala uniknąć skutków ubocznych, pojawiających się przy suplementacji innymi formami kreatyny (np. retencja wody w organizmie, podrażnienie żołądka).

red wolf banner


Suplement Red Wolf BELTOR działa wielokierunkowo - pobudza organizm i przygotowuje go do wysiłku fizycznego, zwiększa wydolność i wytrzymałość, utrzymuje maksymalne możliwości psychofizyczne przez cały okres trwania treningu lub walki. Stosując suplement Red Wolf poprawiasz pracę całego organizmu i znacznie skracasz okres regeneracji potreningowej.

kobieta boks banner


Red Wolf zawiera pobudzający kompleks stymulantów - kofeinę, taurynę i l-tyrozynę. Są to składniki stymulujące układ nerwowy, energetyzujące, witalizujące, wspomagające koncentrację i refleks. Idealnie pobudzą i zmotywują przed treningiem lub walką. Zawarta w preparacie beta-alanina ogranicza zakwaszenie włókien mięśniowych, co przekłada się na wzrost ich eksplozywnej siły i wydolności w trakcie ćwiczeń oraz przyspiesza pełną regenerację potreningową organizmu.


dostawa 0

Zamamawiając zestaw odżywek nie musisz płacić za wysyłkę, paczkę wyślemy na nasz koszt.

banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Whey Grand porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g do 1,5 godziny po treningu
porcja 30g rano po przebudzeniu
porcja 30g w ciągu dnia między posiłkami
Creatine Z3 4 kapsułki przed treningiem
4 kapsułki po treningu
4 kapsułki rano po przebudzieniu
4 kapsułki w ciągu dnia
Red Wolf porcja 7,5g 30 minut przed treningiem -
Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o. ul. inż. J. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLAND

Dodaj opinię:

weryfikator

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę