Trec Nutrition

HMB w płynie 100 ml

HMB w płynie 100 ml

75,49 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

HMB odznacza się silnym działaniem antykatabolicznym i anabolicznym. HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących. - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. HMB w formie płynnej charakteryzuje się najwyższym stężeniem czystego HMB od 95% do 99%.Ma ona postać gęstego i bardzo kwaśnego płynu.

Opakowanie: 100 ml

Zadaniem HMB jest obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybka i pełna regeneracja mięsni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek.


hmb w płynieStosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej. Warunkiem „budowania” trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB.

HMB (B-hydroxy B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów). HMB w formie płynnej charakteryzuje się najwyższym stężeniem czystego HMB od 95% do 99%. Ma ona postać gęstego i bardzo kwaśnego płynu. Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie.
Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.


HMB najlepiej jest połączyć w jednym cyklu z kreatyną, wówczas najszybciej osiągniemy przyrost beztłuszczowej masy ciała oraz znaczą poprawę siły !

Sposób użycia

W dni treningowe HMB najlepiej przyjmować: rano po przebudzeniu 1 ml, bezpośrednio po treningu 1 ml oraz przed snem 1 ml.
W dniu nie treningowe 3 razy dziennie po 1 ml co 6 godzin.

Nie stosować preparatu bez rozcięczania, jednorazową porcję 30 kropli należy odmierzyć zakraplaczem i rozpuścić w minimum 100 ml soku.

Skład HMB w płynie
Substancje aktywne1 ml
HMB (beta-hydroksy-beta metylomaślan) 950 mg 
Skład: 100% HMB (beta-hydroksy beta-metylomaślan).
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę