Trec Nutrition

Night Protein 750g - białko na noc

Night Protein 750g - białko na noc

84,55 zł

Ilość:
Smak:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

Night Protein to matriks dwóch rodzajów białka zwierzęcego - kazeinianu wapnia oraz białka jaja kurzego. Night Protein wykazuje silne działanie antykataboliczne oraz wspomaga procesy regeneracyjne w trakcie nocnego odpoczynku. Odżywka białkowa została wzbogacona o peptyd L-glutaminy, który przyspiesza regenrację siły mięśniowej oraz wytrzymałości.
Opakowanie: 750 g

Jak działa Night Protein Blend?

Night Protein Trec Nutrition jest odżywką białkową, w skład której wchodzą kazeinian wapnia oraz białko jaja kurzego. Matriks został wzbogacony o peptyd L-glutaminy. Połączenie dwóch rodzajów białek, uzupełniających swoje działanie, czyni z Night Protein Blend białko działające kompleksowo na organizm sportowca:
- kazeinian wapnia: jest to białko pochodzące z mleka krowiego. Kazeinian wapnia charakteryzuje się bardzo długim czasem absorpcji aminokwasów, który może wynieść nawet siedem godzin, przez długi czas dostarczając twoim mięśniom składników odżywczych, potrzebnych do ich efektywnego wzrostu! Dodatkowo, kazeinian wapnia wykazuje silne działanie antykataboliczne, chroniąc mięśnie przed zniszczeniem;
- białko jaja kurzego: jest doskonale przyswajalnym rodzajem białka. Białko jaja kurzego uznawane jest za bardzo wartościowe ze względu na profil aminokwasowy, bardzo zbliżony do profilu aminokwasowego człowieka. Bogactwo aminokwasów - w tym aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach - sprawia, że Night Protein Blend pozwala Ci maksymalnie rozbudowywać mięśnie, chroniąc je jednocześnie przed katabolizmem mięśniowym oraz nadmiernym otłuszczeniem.

Dodatek peptydu L-glutaminy w Night Protein Blend pozwala na przyspieszenie procesów regeneracji potreningowej. Udowodniono, że glutamina przyspiesza regenerację rezerw energetycznych i wpływa na odnowę siłową i wytrzymałościową organizmu. Dodatkowo, L-glutamina stymuluje procesy syntezy białek i glikogenu, wspierając anabolizm mięśniowy i zwiększając siłę mięśni.

Night Protein Blend Dostępne jest w dwóch smakach: waniliowym i czekoladowym. Po rozrobieniu odżywki z mlekiem uzyskamy smakowity pudding, który można traktować jako uzupełnienie diety w białko. Najlepsze efekty przynosi suplementacja Night Protein Blend wieczorem, tuż przed snem, oraz w trakcie dłuższych przerw między posiłkami.

Sposób użycia

NIGHT PROTEIN BLEND stosuje się według zapotrzebowania od 1 do 2 razy dziennie. Jednorazowa dawka to 40 g preparatu (2 czubate łyżki stołowe).Preparat należy wymieszać (używając do tego szejkera) z 200 ml mleka. Następnie gęsty pudding powinno się jeść łyżką. Główna dawka powinna być zastosowana bezpośrednio przed snem. Zaleca się również zastosowanie drugiej porcji pomiędzy posiłkami jeśli odstęp pomiędzy nimi jest dłuższy niż 6 godzin.

Skład Night Protein
Substancje aktywne100 g
Węglowodany 9,50 g
Białko 75,58 g
Tłuszcz 1,67 g
Kazeinian Wapnia 67 g
Białko jaja 15 g
Peptyd glutaminy 5 g
Kwas Glutaminowy 18,00 g
Prolina 8,71 g
Leucyna 7,39 g
Lizyna 5,93 g
Kwas Asparaginowy 5,92 g
Walina 5,33 g
Seryna 4,44 g
Izoleucyna 4,2 g
Tyrozyna 4,16 g
Fenyloalanina 3,99 g
Arginina 3,31 g
Treonina 3,29 g
Alanina 2,69 g
Metionina 2,46 g
Histydyna 2,22 g
Glicyna 1,62 g
Tryptofan 1,07 g
Cystyna 0,53 g
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLSKA

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Bardzo fajne białeczko, dzięki któremu mogłem dopchnąć na noc kalorie i proteiny bez obciążania żołądka. Syci, nawet rano nie budziłem się głodny. Brałem z kreatyną i ładnie zwiększało beztłuszczową masę.

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę