Scitec Nutrition

100% Creatine 300g powder SCITEC

100% Creatine 300g powder SCITEC

33,00 zł

Ilość:
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Podstawowe Informacje

100% Creatine to czysty monohydrat kreatyny w proszku. Dzięki mikrorozdrobnionej formie, monohydrat szybko się miesza z płynem, dzięki czemu jest łatwy do przyswojenia i prędko się wchłania. 100% Creatine Scitec Nutrition to jeden z najlepszych preparatów kreatynowych na rynku - pozwala na szybką i skuteczną suplementację, w krótkim czasie widocznie zwiększając twoją siłę oraz przyspieszając przyrost masy.

Opakowanie: 300g

Kreatyna jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie - składa się z argininy, glicyny i metioniny. Suplementacja monohydratem kreatyny w 100% Creatine Powder powoduje:

1) ZWIĘKSZENIE SIŁY

Kreatyna jest w stanie zwiększyć siłę mięśni, działając dwutorowo. Po pierwsze, kreatyna odnawia poziom energetyczny komórki, uczestnicząc w przemianie ADP w ATP. To działanie kreatyny sprawia, że mięśnie wolniej się męczą, a co za tym idzie trening może być dużo bardziej intensywny i trwać znacznie dłużej! Dodatkowo, kreatyna wspomaga odkładanie się glikogenu w mięśniach, dzięki czemu pozwala na wygenerowanie większych rezerw tego podstawowego źródła energii dla naszych mięśni. Oznacza to jeszcze więcej mocy dla mięśnia!


2) ZWIĘKSZENIE MASY

Udowodniono, że kreatyna jest substancją silnie uwadniającą komórki. Maksymalne uwodnienie powoduje zwiększenie objętości komórek, które wysyłają do mózgu sygnał anaboliczny, który intensyfikuje procesy anaboliczne zachodzące w organizmie. Ponadto, monohydrat kreatyny w preparacie 100% Creatine zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu IGF-1 oraz MGF, co wydatnie przyczynia się do jeszcze szybszego przyrostu masy mięśniowej.


3) OCHRONĘ PRZED KATABOLIZMEM

Kreatyna jest antyoksydantem, w związku z czym jest w stanie bardzo skutecznie ochronić włókna mięśniowe przed niszczącym działaniem wolnych rodników, które namnażają się w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego i atakują tkankę mięśniową, prowadząc do mikrourazów i dezintegracji włókien mięśniowych.


4) ZWIĘKSZENIE WYTRZYMAŁOŚCI

Jeszcze większa ilość glikogenu w mięśniach oraz nieustanna odnowa rezerw energetycznych komórek sprawia, że sportowiec ma dużo więcej energii. Przekłada się to na dłuższy trening, a co za tym idzie - na maksymalne zwiększenie wytrzymałości sportowca.

 

Skład 100% Creatine

W 5 g proszku znajduje się 5 g 100% monohydratu kreatyny o czystości farmaceutycznej

Wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej. Dystrybutor : Cytogen Sp. z o.o. ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków, POLAND

Opinie o Produkcie:

- Data dodania: Ocena: 5
Suer kreatyna która już po tygodniu daje o sobie znaki. Wzrost siły, wzrost masy, w takiej cenie wielkie +, goraco polecam !
- Data dodania: Ocena: 5
Zapewnia dobre przyrosty bez spadków. Z tą ceną nie ma sobie równych!

Dodaj opinię:

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Szybkie zamówienie

e-mail: sklep@suplementy.pl
Tel. 600 777 464

Dostawa

  Przelew Pobranie
Paczkomaty
paczkomaty
9,99 zł 12 zł
Kurier
kurierkurierkurier
9,99 zł 12 zł
Dostawa od 250 zł GRATIS na terenie Polski

wysyłka suplementów za granicę