Bestsellery Roku 2016 - Ranking odżywek

ranking suplementów bestsellery 2015
Ranking Suplementów - Bestsellery Roku 2016

Przedstawiamy najlepsze bestsellery 2016 roku każdej kategorii produktów. Produkty najczęściej wybierane oraz najlepiej oceniane przez naszych klientów.

Kreatyny

cm3 bestseller 1

Trec CM3 180 kaps

Krystalicznie czysty Jabłczan kreatyny czyli TriCreatine Malate. Jest to bardziej biodostępna formą kreatyny. Najbardziej popularna kreatyna wśród naszych klientów.

Zobacz produkt
 

Aminokwasy

cm3 bestseller 1

BCAA 2:1:1 500g D.N.A.

Aminokwasy BCAA są jednym z najczęściej polecanych preparatów przyczyniających się do budowy mięśni przez profesjonalnych sportowców. Kompozycja 2:1:1 oznacza, że stosunek aminokwasu leucyny do aminokwasów izoleucyny i waliny jest dwukrotnie większy.

zobacz produkt
 

Odżywki białkowe

wpc bestseller 1

Olimp Whey Protein Complex

Charakteryzuje się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną. Whey Protein Complex zawiera w składzie izolat białek serwatkowych CFM oraz koncentrat białek serwatkowych WPC.

zobacz produkt
 

Gainery

wpc bestseller 1

Olimp Gain Bolic 6000

Zawiera wyłącznie najbardziej ekskluzywne składniki tj kazeina micelarna, ultrafiltrowane białko serwatkowe oraz jajeczne. Dodatek odpowiednio zestawionych porcji kreatyny,dekstrozy i tauryny w sposób zdecydowany przyspiesza i potęguje anaboliczne działanie gainera.

zobacz produkt
 

Reduktory tłuszczu

wpc bestseller 1

Queen Fit Define It Lady

Został zaprojektowany z myślą o kobietach, które chcą zmniejszyć wagę ciała i uzyskać lepszy wgląd sylwetki przez przyspieszenie i zoptymalizowanie procesów metabolicznych. Define It Lady skutecznie wspomaga twoje wysiłki, mające na celu osiągnięcia perfekcyjnej sylwetki!

zobacz produkt
 

Przedtreningówki

wpc bestseller 1

Olimp Knockout 2.0

Wpływa na poprawę wytwarzania energii w komórce mięśniowej i zwiększenie wytrzymałości około treningowej, skupienie oraz zaangażowanie w wysiłek fizyczny.

zobacz produkt
 

Ochrona stawów

wpc bestseller 1

Trec Flex Guard 375g

Kompleksowy suplement diety, dostarczający hydrolizatu kolagenu, MSM, glukozaminy, L-proliny, Omega-3, chondroityny i kwasu hialuronowego. FLEX GUARD polecany jest dla najciężej trenujących sportowców­, którzy znacznie częściej narażeni są na przeciążenia i kontuzje.

zobacz produkt
 

Witaminy

wpc bestseller 1

MultiPack Sport Day/Night

Kompleks multiwitaminowy dla sportowców wzbogacony o ekstrakty ziołowe o działaniu pobudzającym oraz koenzym Q10. Produkt zawiera niezbędne witaminy przyczyniające się do prawidłowej produkcji energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego.

zobacz produkt
 

Zestawy odżywek

wpc bestseller 1

Zestaw na przyrost masy

Zestaw suplementów wspomagający przyrost siły i masy mięśniowej na 30 dni suplementacji.

zobacz produkt
 
Data dodania: 03-01-2017