Nowa strona internetowa sklepu Suplementy.pl

Miło nam poinformować, że 28.09.2017 r. zmieniliśmy wygląd naszego sklepu internetowego. Po blisko 15 latach działania witryny Suplementy.pl, zdecydowaliśmy się na ponowne odświeżenie jej szaty graficznej, by lepiej odpowiadała duchowi czasu i poprawić wygodę korzystania. Postawiliśmy na nowoczesny design oraz funkcjonalność nowego interfejsu, dzięki któremu łatwiej i  szybciej można odnaleźć interesujący  produkt, zapoznać się z nowościami w sklepie, sprawdzić najlepsze promocje oraz przejrzeć ranking najlepiej sprzedających się produktów.

Na stronie jest zakładka “Artykuły”, gdzie sukcesywnie będziemy zamieszczać rzetelne informacje na temat suplementacji, diety oraz treningów. W planach mamy również rozbudowę tego działu o kompendium wiedzy na temat substancji aktywnych, obecnych w sprzedawanych przez nas odżywkach, wraz z listą produktów, w jakich możecie znaleźć te składniki.

Wizualne zmiany na stronie nie zmieniły jednego: nadal sprzedajemy jedynie skuteczne i bezpieczne suplementy oraz odżywki, pochodzące od  renomowanych firm.

Prace nad wdrożeniem nowej strony internetowej naszego serwisu wciąż trwają. Będziemy wdzięczni za zgłaszanie wszelkich błędów i sugestii.

Data dodania: 27-09-2017