Nowości w ofercie (6-12 X 2017)

W ciągu ostatniego tygodnia w naszym sklepie pojawiło się kilka nowych produktów. Przede wszystkim uzupełniliśmy linię suplementów RESULTS (o której więcej możecie przeczytać TUTAJ) o kolejne odżywki. W regularnej sprzedaży pojawiła się wieloskładnikowa przedtreningówka Strongify RS, bazująca na beta-alaninie, boosterach NO, kreatynie, kofeinie oraz ekstraktach roślinnych. Dostępne jest już również białko Buildify RS, stanowiące połączenie koncentratu i izolatu białka serwatkowego oraz kazeiny micelarnej, a także odżywka typu gainer Magnify RS,  z 21% zawartością białka oraz dodatkiem dla oleju MCT, zwiększającego energetyczny potencjał odżywki.

Powiększyliśmy też asortyment preparatów ActivLab. Szczególną uwagę zwróćcie na odżywkę białkową WPC 80 z prawdziwym kakao, dostępną w pięciu rewelacyjnych smakach: czekolada mleczna, czekolada z chilli, czekolada z orzechem, czekolada z truflą i czekolada ze śliwką. Wśród nowości ActivLab pojawiły się również energetyzujące shoty Guarana 2000 oraz formuła potasowo-magnezowa wzbogaconą pirydoksyną - K-Mag B6.

W sprzedaży znajdziecie również zupełną nowość od firmy Olimp. Detoxeed-Pro to suplement diety wspomagający pracę wątroby: oczyszcza z toksyn, obniża poziom cholesterolu, usprawnia wytwarzanie żółci, przyspiesza regenerację i chroni przed różnego rodzaju schorzeniami, dotykającymi ten narząd. Oprócz tego powiększyliśmy asortyment o nowe produkty marki  Biogenix. BCAA Monster Caps oraz AAKG Monster Caps to monosuplementy, dostarczające aminokwasów rozgałęzionych i L-argininy w dużych dawkach i wygodnej, kapsułkowej formie.

Więcej nowości w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.


Detoxeed Olimp Labs Buildify ResultsAAKG Biogenix ArgininaK-Mag Activlab

Data dodania: 12-10-2017