Trec Nitrobolon Platinum

Nitrobolon Platinum firmy Trec Nutrition

boostery tlenku azotu
Nitrobolon Platinum

W suplemencie zastosowaliśmy boostery tlenku azotu, takie jak L-cytrulina oraz L-arginina. Te dwa składniki uważane są za najskuteczniejsze w zwiększaniu stężenia tlenku azotu (NO) w organizmie. Zwiększają one średnicę naczyń krwionośnych, przez co do mięśni wraz z krwią dostarczana jest większa ilość składników odżywczych.

większa siła i wytrzymałość mięśni

Większa ilość składników przekłada się na efekty treningowe – po pierwsze do komórek mięśniowych trafia większa ilość glukozy, która przemieniana jest w ATP. Innymi słowy w komórkach mięśniowych wytwarzana jest większa ilość energii potrzebnej do ich pracy. Sprawnie pracujące komórki mięśniowe to z kolei większa siła i wytrzymałość mięśni.

duża pompa mięśniowa

Po drugie, duża pompa mięśniowa sprawia, że nasze mięśnie stają się znacząco większe podczas treningu. Jest to bardzo silnie anaboliczny bodziec dla organizmu sportowca, ale również dla jego psychiki. Kiedy widzimy efekty wykonywanych ćwiczeń podczas treningu, motywuje to nas do jeszcze cięższej pracy < h2> wzrost wytrzymałości mięśni Dodatkowo beta-alanina przyczynia się do wzrostu wytrzymałości mięśni poprzez zwiększenie stężenia karnozyny. Wpływa to przede wszystkim na możliwość dłuższej i cięższej pracy mięśni, co jest niezwykle istotne dla sportowców wytrzymałościowych. Jednak osoby pracujące nad sylwetką również będą czerpać korzyści ze zwiększonego stężenia karnozyny – większa ilość wykonanych powtórzeń, to nowy bodziec dla mięśni i stymulacja ich wzrostu. Co ciekawe, kumulacja karnozyny w mięśniach jest tym większa, im dłużej suplementujemy beta-alaninę, dlatego korzyści ze stosowania NITROBOLON PLATINUM będą bardziej zauważalne z treningu na trening.

natychmiastowe pobudzenie

W NITROBOLON PLATINUM zamiast kofeiny zastosowaliśmy połączenie ekstraktu z gorzkiej pomarańczy oraz L-tyrozyny. Daje to natychmiastowe pobudzenie, które mija po skończonym treningu

moc norwaliny

Tym, co wyróżnia NITROBOLON PALTINUM jest zastosowanie aminokwasu norwaliny. Jej sekret tkwi w tym, że posiada ona zdolność blokowania enzymu arginazy, który zmniejsza efekty L-argininy. Dzięki temu zastosowane dawki L-argininy mogą zostać w całośc
Skład Nitrobolon Platinum
Skład Nitrobolonu


NORWALINA

Organizm broni się przed zbyt dużym wzrostem poziomu tlenku azotu we krwi poprzez działanie enzymu arginazy. Dezaktywuje on jakąś część przyjętej L-argininy przez co uzyskanie maksymalnej pompy mięśniowej nie jest możliwe. Norwalina dezaktywuje działanie tego enzymu, dzięki temu 100% przyjętej L-argininy zostaje wykorzystane do zwiększenia ukrwienia mięśni i maksymalizacji pompy mięśniowej. Dlatego suplementy zawierające bardzo wysokie dawki samej L-argininy okazują się mniej skuteczne niż NITROBOLON PLATINUM.

BRAK KOFEINY

Wiele osób unika nadmiernej ilości kofeiny w suplementach przedtreningowych. Nerwowość i problemy ze snem po jej spożyciu mogą utrudniać regenerację i dalsze postępy na treningach. Dlatego w NITROBOLON PLATINUM zastosowaliśmy połączenie L-tyrozyny oraz ekstraktu gorzkiej pomarańczy zawierającego aż 10% synefryny. Dzięki temu ćwiczący uzyskuje pobudzenie i wzrost energii, które mijają po skończonym treningu.

ANABOLICZNA FORMA KREATYNY

Ester etylowy kreatyny to bardzo stabilna forma kreatyny, dzięki czemu działa tak skutecznie jak kilkukrotnie większe dawki innych form kreatyn. Połączenie cząsteczki kreatyny z estrem powoduje znacznie lepszy transport kreatyny do komórek mięśniowych. 

Działanie Nitrobolon
NITROBOLON PLATINUM NADAJE SIĘ DO STOSOWANIA W WIELU DYSCYPLINACH SPORTOWYCH. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników aktywnych wpływa na:
  • WZROST WYTRZYMAŁOŚCI MIĘŚNIOWEJ
  • WZROST WYDZIELANIA TLENKU AZOTU I EFEKT TZW. POMPY MIĘŚNIOWEJ
  • WZROST SIŁY I MOCY MIĘŚNI
  • INTENSYWNE I KRÓTKOTRWAŁE POBUDZENIE UKŁADU NERWOWEGO

efekty


Badania

Norwalina

Suplementacja norwaliną połączona z L-argininą spowodowała o 55% większy wzrost wydzielania tlenku azotu niż zastosowanie samej L-argininy.

Tlenek Azotu NO ŹRÓDŁO Chang CI, Arginase modulates nitric oxide production in activated macrophages., Am J Physiol. 1998 Jan; 274(1 Pt 2):H342-8

Synefryna 


Badacze sprawdzali działanie synefryny na organizm. Okazało się, że synefryny zwiększała tempo metabolizmu (większa ilość spalonych na treningu kalorii) nie zwiększając przy tym ciśnienia krwi oraz nie przyspieszając akcji serca.

metabolizmŹRÓDŁO Stohs SJ, Effects of p-synephrine alone and in combination with selected bioflavonoids on resting metabolism, blood pressure, heart rate and self-reported mood changes. Int J Med Sci. 2011 Apr 28;8(4):295-301.

L-Cytrulina 


Przyjmowanie 5600 mg L-cytruliny przez 7 dni spowodowało polepszenie krążenia krwi wywołanego zwiększoną ilością tlenku azotu. Polepszenie to było powiązane ze wzrostem poziomu L-argininy we krwi.

KrewŹRÓDŁO Ochiai M;Short-term effects of L-citrulline supplementation on arterial stiffness in middle-aged men. Int J Cardiol. 2012 Mar 8; 155(2):257-61. doi: 10.1016/j. ijcard.2010.10.004. Epub 2010 Nov 9

Nitrobolon
Data dodania: 11-06-2018