Tribulon Black 60 kapsułek

Trec Nutrition

Tribulon Black to buzer testosteronu w kapsułkach od Trec Nutrition. Każda porcja tego suplementu dostarcza Ci aż 1560 miligramów tribulus terrestris o koncentracji saponin na poziomie aż 95%! Suplementacja Tribulon Black to najlepsza metoda, by w szybki sposób, bezpiecznie podwyższyć produkcję i poziom testosteronu w organizmie!

Wysyłka w ciągu 24 godzin

43,00 zł

Podstawowe Informacje

Tribulon Black jest profesjonalną formuła protosteronową, opracowaną w laboratoriach Trec Nutrition. Działanie Tribulonu Black oparte jest na ekstrakcie z tribulus terrestris, standaryzowanego na 95% frakcji saponinowych, stymulujących produkcję testosteronu. Dzięki Tribulon Black podniesiesz na maksa procesy anaboliczne, zachodzące w twoim organizmie, a także pozbędzisz się problemów z obniżonym libido!


Opakowanie: 60 kapsułek

Testosteron to najsilniejszy hormon anaboliczny ludzkiego organizmu. Jego wysoki poziom gwarantuje szybki przyrost masy mięśniowej i siły, wzrost witalności, polepszenie samopoczucia oraz zwiększenie libido. Przyjmowanie sterydów anabolicznych jest niezdrowe i uznawane za doping, dlatego warto zainteresować się, jak można w bezpieczny i skuteczny sposób zadbać o podwyższenie poziomu testosteronu w organizmie za pomocą legalnej suplementacji. Pomóc może Ci w tym najmocniejszy buzer testsoteronu na rynku - Tribulon Black!

 tribulon black banner


Jak działa Tribulon Black?

Tribulon Black to skuteczny booster testosteronu w formie kapsułek, powstały na bazie tribulus terrestris (buzdyganka ziemnego). Tribulus terrestris jest rośliną, która zawiera duże ilości najcenniejszych frakcji saponinowych, odpowiedzialnych za stymulację hormonu luteinizującego, pobudzającego komórki Leydiga znajdujące się w jądrach do produkcji testosteronu. Proces ten jest w 100% bezpieczny i zapewnia szybkie zwiększenie wydzielania się testosteronu oraz wzrost jego stężenia w organizmie. 

Tribulon Black to najmocniejszy ekstrakt z tribulus terrestris na rynku - 95% jego składu to saponiny! Zwiększenie poziomu testosteronu to gwarancja maksymalnego wzrostu procesów anabolicznych, potrzebnych przy budowaniu dużych, napompowanych mocą mięśni. Suplementacja Tribulon Black wspomaga organizm w adaptacji do nowych obciążeń psycho-fizycznych, związanych z jeszcze intensywniejszym treningiem. Testosteron wspomaga kompleksową regenerację organizmu na poziomie komórkowym.

Oprócz poprawy wydolności organizmu i intensywności procesów anabolicznych, Tribulon Black doskonale radzi sobie z podniesieniem witalności i libido! Stres, nieodpowiednia dieta, mało ruchu - wszystko to wpływa na gospodarkę hormonalną naszego organizmu. Coraz więcej mężczyzn - również młodych - uskarża się na obniżenie popędu i zmniejszeniu libido. Suplementacja Tribulon Black pomoże przywrócić właściwy poziom testosteronu i rozwiąże te problemy!

 
Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Preparat popić 300 ml wody.
W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem.
W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed snem.

Skład Tribulon Black
Substancje aktywne100 g2 kapsułki
Wartość energetyczna 208 kJ/50 kcal 4 kJ/1 kcal
Białko 12,44 g 0,22 g
Węglowodany 0,00 g 0,00 g
Fat 0,00 g 0,00 g
Ekstrakt Tribulusa [95% Saponin] 86,67 g 1560,00 mg
Składniki:Stearynian magnezu - substancje przeciwzbrylające, żelatyna lub celuloza - otoczka kapsułki.

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: