Beta Bolic 500g

Hi Tec

Beat Bolic to aż 7 różnych form kreatyny, beata-alanina oraz tauryna w jednym opakowaniu! Każde opakowanie zawiera ponad 100 porcji tego mocnego stacka kreatynowego.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

49,00 zł

BetaBolic. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 500 g


Beta Bolic to suplement na zwiększenie siły od Hi-Tec Nutrition. Kupując jeden produkt, dostajesz aż 9 mega silnych składników odżywczych - 7 różnych form kreatyny (w tym jabłczan i monohydrat), beta-alaninę oraz taurynę. Idealny stack kreatynowy dla osób uprawiających trening siłowy oraz siłowo-wytrzymałościowy.

Kreatyna w Beta Bolic

Beta Bolic łączy w sobie aż 7 różnych form kreatyny. Są to: alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny HCL, chelat magnezowy kreatyny, monohydrat kreatyny, kreatyna alkaliczna, cytrynian kreatyny i jabłczan kreatyny. Zastosowanie matrixu kreatynowego pozwala nie tylko na intensyfikację wchłaniania się kreatyny w organizmie, ale również zmaksymalizowanie jej działania.

Sama kreatyna wykazuje w organizmie działanie wzmacniające procesy anaboliczne oraz chroni mięśnie przed katabolizmem. Kreatyna znana jest jednak w środowisku kulturystów głównie jako produkt, który ma największe znaczenie w trakcie cyklu budowy siły. Kreatyna ma zdolność ochrony zsyntetyzowanego w mięśniach glikogenu oraz odnowy poziomu energetycznego komórki. Połączenie różnych form kreatyny pozwala znacznie wydłużyć i wzmocnić procesy, które zachodzą w organizmie pod wpływem kreatyny. 

Do najskuteczniejszych i jednocześnie najbezpieczniejszych form kreatyny zalicza się chelat magnezowy, estry i kreatynę alkaliczną. Połączenie kreatyny z alfa-ketoglutaranem, cytrynianem czy jabłczanem dodatkowo wzmacnia procesy odnowy energetycznej komórek i sprawia, że masz jeszcze więcej mocy podczas treningu!

Beta-alanina i tauryna

Beta Bolic to nie tylko kreatyna. Formuła zawiera w sobie dwa inne składniki aktywne. Pierwszym jest beta-alanina, uznawana za najsilniejszy buzer karnozyny w organizmie. Działanie karnozyny w organizmie jest dość złożone - jej podstawową funkcją jest utrzymywanie w organizmie odpowiedniego pH, dzięki czemu zapobiega zakwaszaniu mięśni. Karnozyna jest również antyoksydantem i chroni mięśnie przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo, karnozyna pomaga także usunąć toksyny z organizmu, a także zapobiega procesowi glikolizacji, steruje pracą mięśni oraz opóźnia pojawienie się zmęczenia podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Do Beta Bolic dodano również wolny aminokwas - taurynę. Głównym zadaniem tauryny jest poprawienie szybkości i wchłanialności aminokwasów (m. in. beta-alaniny) oraz zmaksymalizowanie ilości odkładanego w mięśniach glikogenu. Oznacza to znaczne wzmocnie efektów suplementacji Beta Bolic!

Dawkowanie

Rozpuścić 4,4 g proszku (1/2 miarki) w soku owocowym. Zażyć po treningu lub w dni nietreningowe rano na czczo.


Producent: HI TEC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland.

Składniki: kreatyna alkaliczna, beta-alanina, tauryna, alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny, cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, chelat magnezowy kreatyny. Produkt może zawierać: mleko, soję, jaja, gluten.

Składniki1 porcja (4,4 g)
Matrix kreatynowy (Alfa-ketoglutaran kreatyny, Ester etylowy kreatyny HCL, Chelat magnezowy kreatyny, Monohydrat kreatyny, Kreatyna alkaliczna, Cytrynian kreatyny, Jabłczan kreatyny, Beta-alanina) 3300 mg
Tauryna 500 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia.
- Data dodania: Ocena: 5
Za tą cenę nie znam nic lepszego
- Data dodania: Ocena: 5
Ponad 100 porcji w opakowaniu ! 7 różnych form kreatyny i petarda w postaci beta-alaniny. U nas w Suwałkach to HIT na siłowni. Pozdrawiam Leon
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: