Beta Bolic 240 kapsułek

Hi Tec

Beta Bolic to kompleksowy stack kreatynowy, wzbogacony o taurynę i beta-alaninę. Suplementacja Beta Bolic w krótkim czasie pozwala zwiększyć siłę mięśni oraz wydatnie przyczynia się do przyrostu masy, poprawy wydolności i wytrzymałości. Kreatyna dla osób trenujących na siłowni z naprawdę dużym obciążeniem!

Wysyłka w ciągu 24 godzin

49,00 zł

BetaBolic. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 240 kapsułek (masa netto: 240 g)


Beta Bolic to optymalna dawka kreatyny, połączona z buzerem karnozyny i tauryną. Suplementacja Beta Bolic pozwala szybko zwiększyć siłę mięśni, poprawić wydolność i wytrzymałość, ochronić mięśnie przed katabolizmem, a także szybciej zregenerować mięśnie nawet po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Wygodna formuła stacku kreatynowego (łatwe do połknięcia kapsułki) sprawia, że Beta Bolic jest absolutnym hitem wśród profesjonalnych kulturystów!

Jedna porcja Beta Bolic w kapsułkach dostarcza Ci aż 3800 miligramów miksu 7 kreatyn i beta-alaniny oraz 500 miligramów tauryny. Połączenie tych składników aktywnych nie jest przypadkowe - wszystkie one wspierają organizm w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego oraz pozwalają drastycznie zwiększyć siłę mięśni. 

 

Jak działa Beta Bolic?

Niesamowita skuteczność Beta Bolic jest związana ze skoncentrowanym składem tego suplementu. W skład Beta Bolic wchodzą:

- Kreatyna w 7 różnych postaciach (alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny HCL, chelat magnezowy kreatyny, monohydrat kreatyny, kreatyna alkaliczna, cytrynian kreatyny i jabłczan kreatyny). Kreatyna to substancja, która odpowiedzialna jest za odnawianie energii komórkowej ATP oraz ochronę glikogenu, zgromadzonego w mięśniach, dzięki czemu wydatnie zwiększa siłę i energię sportowca. Dodatkowo, kreatyna wpływa również na przyrost masy mięśniowej oraz ochronę przed katabolizmem. Miks różnych rodzajów kreatyny sprawia, że suplementacja kreatynowa jest jeszcze skuteczniejsza!

- Beta-alanina - beta-alanina to buzer karnozyny. Karnozyna jest substancją, która ma za zadanie utrzymywać pH w ludzkim organizmie na właściwym poziomie. Duża ilość karnozyny w organizmie chroni mięśnie przed zakwaszeniem i bolesnością, co przekłada się nie tylko na większy komfort sportowca, ale również na lepsze wyniki przez niego osiągane.

- Tauryna - wolny aminokwas tauryna, która wspomaga transport innych aminokwasów do komórek mięśniowych, pozwala lepiej odżywić i ochronić mięśnie. Tauryna intensyfikuje także proces odkładania się glikogenu w mięśniach, co pozwala na zgromadzenie jeszcze większej rezerwy energetycznej w organizmie i drastyczny wzrost siły mięśni.

 

Dawkowanie

Stosować 5 kapsułek po treningu lub w dni nie treningowe rano na czczo. Popijać wodą.


Producent: HI TEC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland.

Składniki: kreatyna alkaliczna, kapsułki (żelatyna wołowa - składnik otoczki, barwnik: dwutlenek tytanu), beta-alanina, tauryna, alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny, cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, chelat magnezowy kreatyny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywne100 g5 kapsułek (porcja)
matrix kreatynowy (alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny, chelat magnezowy kreatyny, monohydrat kreatyny, kreatyna alkaliczna, cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, beta-alanina) 75 g 3300 mg
tauryna 11,4 g 500 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytu (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: