Creatine Powder 500g

Universal

Kreatyna jest organicznym związkiem chemicznym, powstającym w procesie przemiany materii. Występuje głównie w komórkach mięśniowych.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

49,00 zł

Postawowe informacje

Kreatyna jest organicznym związkiem chemicznym, powstającym w procesie przemiany materii. Występuje głównie w komórkach mięśniowych. Pod wpływem enzymu (kinaza kreatynowa) przekształca się w fosfokreatynę, która umożliwia szybsze odbudowywanie ATP (rozpad wysokoenergetycznych wiązań ATP dostarcza energii do maksymalnych, krótkotrwałych skurczów mięśniowych). Wspomaga syntezę białek, poprawia zdolności wysiłkowe organizmu.

Opakowanie: 500g

Istnieje zła i dobra kreatyna. Jest także doskonała kreatyna. Na czym polega różnica? Na jakości i formie produkcji. Jedyną klinicznie przetestowana formą kreatyny jest CreaPure Creatine. Najlepszy monohydrat kreatyny jest produkowany w Niemczech. Nasz Micronized Creatine Powder to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości.

ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

 

Dawkowanie

Dla uzyskania jednej porcji napoju, wymieszać jedną łyżeczkę do herbaty (5 g) kreatyny z sokiem owocowym lub wodą (nie stosować mleka). Należy stosować 10 g dziennie. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę.

 

Skład

Substancje aktywneporcja 5g
Creatine(creapure) 5 g

Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny Creapure®. 
 

- Data dodania: Ocena: 5
Masa średnio idzie do góry, za to nie zatrzymuje zbytnio wody, więc to pewnie dlatego słabszy efekt na wadze. Za to siłę podnosi na maksa - w zaledwie 2 tygodnie od rozpęcznia suplementacji przy dawce 10 gramów dziennie już wyciskam blisko 6 kg więcej. Konkret kreatyna - polecam!
- Data dodania: Ocena: 5
Najlepsza kreatyna na rynku - polecam!
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: