L-CARNITINE 3000 500ml

Trec Nutrition

L-CARNITINE 3000 zawiera płynną formę l-karnityny, składnik ten jest niezbędnym elementem metabolizmu lipidów który umożliwia efektywny transport i spalenie kwasów tłuszczowych.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

56,05 zł

L-Carnitine 3000. Suplement diety w płynie. Zawiera substancje słodzące.
Opakowanie: 500 ml


L-CARNITINE 3000 to preparat zawierający płynną formę L-karnityny. Składnik ten jest niezbędnym elementem metabolizmu lipidów, który umożliwia efektywny transport i spalanie kwasów tłuszczowych w komórkowych centrach energetycznych. Wysoki poziom L-karnityny jest szczególnie korzystny u sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała. L-Carnitine 3000 od Trec Nutrition to produkt, na który warto zwrócić uwagę z wielu względów. Przede wszystkim, L-Carnitine 3000 zawiera mega dawkę najczystszej L-karnityny. Każda porcja suplementu dostarcza twojemu organizmowi aż 3000 miligramów doskonale przyswajalnej L-karnityny. Dodatkowo, L-karnityna od Trec Nutrition zamknięta została w płynnej formule. Jak wszystkie suplementy w płynie, również L-Carnitine 3000 to suplement, który charakteryzuje się dużo szybszym i skteczniejszym działaniem, niż inne suplementy z karnityną w formie tabletek czy proszku.


Jak działa L-Carnitine 3000?

L-Carnitine 3000 Trec Nutrition zawiera jedynie czystą L-karnitynę w płynie. Karnityna jest substancją, która:
- wspomaga transport cząsteczek tłuszczowych z adipocytów do mięśni i stymuluje przemianę tłuszczów w energię;
- dotlenia mięśnie, skutecznie podnosząc ich efektywność;
- skraca czas regeneracji potreningowej.


To działanie karnityny jest chętnie wykorzystywane zarówno przez sportowców, jak również przez osoby odchudzające się. L-Carnitine 3000 jest suplementem skutecznie wspomagającym procesy odchudzania. Dodatkowo dzięki temu, że karnityna jest skutecznym spalaczem tłuszczu, chętnie korzystają z niej również osoby w okresie redukcji tkanki tłuszczowej i budowy rzeźby. Nie bez znaczenia jest również fakt, że przemiana tłuszczów w energię zwiększa rezerwy energetyczne organizmu, dzięki czemu sportowiec ma więcej sił i może trenować jeszcze dłużej i intensywniej, spalając jednocześnie tkankę tłuszczową. Nic więc dziwnego, że suplementy z karnityną często goszczą również w szafkach sportowców trenujących na masę i siłę.

 

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu ‒ 12,5 ml stosować 2 razy dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Wstrząsnąć przed użyciem.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: woda; L-karnityna (12%); regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; substancje konserwujące – sorbinian potasu, benzoesan sodu; substancje słodzące – cyklaminian sodu, acesulfam K, sukraloza, sacharynian sodu; barwnik dla smaku wiśniowego i grapefruitowego – koszenila.

Składniki aktywne12,5 ml
L-Karnityna 1500,00 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: