100% Casein Complex 920g

Scitec Nutrition

Scitec 100% Casein Complex - najlepszej jakości mieszanka kazeiny micelarnej wraz z kazeinianem wapnia. Te dwa typy białka cechują się długą wchłanialnością oraz przedłużonym czasem uwalniania aminokwasów do krwioobiegu nawet do 7-8 godzin po spożyciu.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

105,00 zł

100% Casein Complex. Suplement diety w proszku. Zawiera substancje słodzące.
Opakowanie: 920 g


Scitec 100% Casein Complex - najlepiej jakości mieszanka kazeiny micelarnej wraz z kazeinianem wapnia. Te dwa typy białka cechują się długą wchłanialnością oraz przedłużonym czasem uwalniania aminokwasów do krwioobiegu nawet do 7-8 godzin po spożyciu. Dzięki tym właściwością białko to jest idealne do zastosowania przed snem, gdy pozbawiamy nasz oganizm składników odżywczych na długie godziny włączając negatywny katabolizm mięśni. Kazeina, podobnie jak serwatka, jest jednym ze składników mleka. Szacuje się, że mleko składa się aż w 80% właśnie z kazeiny. W przeciwieństwie do serwatki, kazeina zawiera duże ilości kwasu glutaminowego i tyrozyny. Działanie kazeiny jest znacznie wolniejsze niż białka serwatkowego whey. Wolno asymilowana kazeina słabiej niż serwatka wpływa na procesy anaboliczne - pozwala zwiększyć je o zaledwie 31%. Prawdziwa wartość kazeiny to jej działanie antykataboliczne - dzięki kazeinie proces rozpadu białek zmniejsza się aż o 34%! Kazeina jest substancją, która wolno się wchłania, dzięki czemu nie ma potrzeby podawania jej w krótkich odstępach czasu.


100% Casein Complex:
- wspomaga budowę suchej masy mięśniowej,
- idealne źródło białka na noc,
- przyspiesza regenerację mięśniową,
- hamuje katabolizm,
- blisko 5g aminokwasów BCAA w porcji,
- zawiera enzymy trawienne (papaina, bromalina),
- przepyszne smaki Kazeina micelarna jest naturalnie bogata w najważniejsze rozgałęzione aminokwasy (BCAA) oraz posiada bardzo wysokie (większe niż w wypadku białka serwatki) stężenie aminokwasu L-glutaminy, niezbędnych aminokwasów, które w praktyce odgrywają najistotniejszą rolę w budowaniu masy mięśniowej.

Dawkowanie

Wymieszać jedną porcję (30 g) proszku z 350 ml wody dziennie i dobrze wstrząsnąć. 100% Casein Complex jest idealny w przypadku długich przerw między posiłkami, bądź przed snem. W przypadku spożywania także produktów przed i potreningowych (białka lub aminokwasy), kazeinę zaleca się stosować jako główne białko potreningowe.


Stworzone przez i wyprodukowane dla: SCITEC NUTRITION P.O.Box 431975 Miami, FL 33243, USA. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Importer: CYTOGEN sp. z o.o., ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków.

Składniki
Kantalupa biała czekolada: Mleczny kompleks białkowy (Koncentrat kazeiny micelarnej i kazeinian wapnia), biała czekolada w proszku [sacharoza, proszek kakao (33,4%), pełne mleko w proszku], dekstroza, aromaty (melon kantalupa, biała czekolada), chlorek sodu, L-glutamina, tauryna, substancje słodzące (Acesulfam K, Suklaroza), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP u/mg), barwnik (Żółcień pomarańczowa FCF**).
Marakuja biała czekolada: Mleczny kompleks białkowy (Koncentrat kazeiny micelarnej i kazeinian wapnia), biała czekolada w proszku [sacharoza, proszek kakao (33,4%), pełne mleko w proszku], dekstroza, aromaty (biała czekolada, marakuja), chlorek sodu, L-glutamina, tauryna, substancje słodzące (Acesulfam K, Suklaroza), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP u/mg).
Belgijska czekolada: Mleczny kompleks białkowy (Koncentrat kazeiny micelarnej oraz kazeinian wapnia), proszek kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (10-12%), dekstroza, aromat (czekoladowy), chlorek sodu, L-glutamina, tauryna, substancje słodzące (Acesulfam K, Suklaroza), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP u/mg).
**Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, jaja, gluten, orzechy oraz składniki ryb i skorupiaków.

Zawartość30 g (3/4 miarki - porcja)100 g
wartość energetyczna 106 kcal/445 kJ 350 kcal/1470 kJ
tłuszcze 0,7 g 2,3 g
w tym tłuszcze nasycone 0,4 g 1,3 g
matriks aminokwasowy (L-glutamina 200 mg, tauryna 200 mg) 400 mg 1333 mg
węglowodany 2,8 g 9,3 g
w tym cukry proste 2,8 g 9,3 g
białko 22 g 73 g
sól 0,33 g 1,1 g
mieszanka enzymów trawiennych (bromelaina 12 mg, papaina 12 mg) 24 mg 80 mg

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci!
- Data dodania: Ocena: 5
Najlepsze białko na noc! Nie podrażnia żołądka, syci na długo, a smak biała czekolada z mlekiem to majstersztyk :)
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: